Поради безпеки для жінок

Советы безопасности для женщин

Ви щодня йдете з роботи додому, коли вже пізно, стемніло? Ваш будинок розташований в районі з поганою репутацією? Ці фактори можна сміливо назвати факторами ризику.

Ви також постійно думаєте про те, що щось погане з вами станеться? І такі думки вас постійно переслідують? Викиньте ці думки з голови, через них ви не зможете обережно поводитися, будете наражатися на небезпеку.

Вивчіть уважно всі поради, які описані нижче. Вони вам допоможуть впоратись в тій ситуації, коли вам буде страшно, або на вас хтось нападе.

  • Намагайтеся заздалегідь продумати той маршрут, по якому ви плануєте йти. Не змінюйте його, нехай навіть завдяки зрізаного шляху ви зможете заощадити кілька хвилин.
  • Не ходіть по тих вулицях, де занадто темно. Виберіть ті шляхи, по яким ходить багато людей. Сумнівні провулки обходьте стороною.
  • Якщо ви повертаєтеся вечорами, коли темно, краще викличте таксі. Тим більше, якщо ви йдете з якогось свята у стані алкогольного спяніння. Алкоголь негативно впливає на людську пильність.
  • Взуття. Не можна носити взуття, яка має високий каблук. Такі туфлі не дозволять вам швидко бігти, якщо це буде потрібно.
  • Сумка. Не носіть з собою сумку, коли в ній багато грошей або дорогий мобільний телефон. Шахрай обов’язково захоче у вас відібрати сумку.
  • Смартфон. Не можна світити мобільним телефоном, якщо на вулиці вже стемніло – ця ідея вважається поганою. Телефон у вас можуть відібрати.
  • Навушники. Не можна слухати музику, коли йдете по темній вулиці. Ви повинні чути все те, що біля вас відбувається. Якщо подзвонить подружка, не беріть трубку. Передзвоніть їй, коли опинитеся в безпеці, наприклад, вдома.
  • Курси самооборони. Ви живете на темній вулиці, де мало ліхтарів? Запишіться на курси самооборони. Там ви навчитеся оборонятися від шахраїв, грабіжників.
  • Балончик з газом. Якщо такого у вас немає, покладіть в сумку дезодорант або засіб, яким труїте комах. Завжди тримайте флакончик під рукою. Можете його помістити в кишеню або в рукав кофти.
  • Тривожна кнопка. Цю програма можна встановити прямо на мобільний телефон. Тримайте смартфон в руці, щоб швидко натиснути на кнопку. Активуйте її, коли телефон завібрує, значить ми вже прямуємо до вас. Сигнал до нас надходить досить швидко, ми ж реагуємо на виклик миттєво. Вартість абонплати за таку послугу 500 грн за місяць.

Прислухайтеся до наших порад. Бережіть власне здоров’я!

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги