Интегровані системи

В умовах сучасного світу питання забезпечення безпеки стають як ніколи актуальними. Поняття охорони давно стало комплексним. Адже тільки багатокомпонентні захисні системи можуть претендувати на звання «надійні». Сучасним прикладом таких систем є інтегровані системи безпеки (ІСБ).

ІСБ – це автоматизована комплексний захист об’єкта, основою якої є технічні підсистеми (відеоспостереження, система управління доступом і т.п.), що функціонують на основі єдиного програмного забезпечення.

Суть ІСБ та їх основні компоненти

Інтегровані системи в Харкові комплектуються індивідуально для кожного конкретного випадку. Тобто, в одних ситуаціях, деякі компоненти виключаються, в інших, вони, навпаки, використовуються. Все залежить від особливостей об’єкта, що охороняється. Але основними підсистемами, які входять до складу інтегрованого комплексу безпеки, є:

– охоронна сигналізація;

– пожежна сигналізація;

– комплекс контролю та управління доступом (СКУД);

– відеоспостереження;

– комплекс для управління інженерними комунікаціями об’єкта.

Те, які компоненти увійдуть в систему в фіналі, вирішується на етапі проектування системи безпеки, в залежності від конкретних цілей, що стоять перед охоронною компанією. Високі функціональні можливості ІСБ досягаються за рахунок автоматизованого управління, «серцем» якого виступає єдиний центр управління на базі локальної комп’ютерної мережі. Така автоматизована система складається з 4 рівнів:

– Перший – власне комп’ютерна мережа, що забезпечує зв’язок основних серверів. Основою її є мережа Інтернет, а управління забезпечується спеціальним програмним забезпеченням.

– Другий – локальні контролери, кожен з яких має свою зону контролю.

– Третій – адресні мережеві пристрої, що підключаються до локальних контролерів. Їх кількість може значно варіювати, і в складних інтегрованих системах може доходити до 200 і більше.

– Четвертий – датчики, сповіщувачі, зчитувачі і т.п.

Описаний модульний принцип побудови захисної системи дозволяє виробляти, при необхідності, її подальше розширення, за допомогою підключення додаткових контролерів, периферичних пристроїв і ін. При цьому основні компоненти (підсистеми) не вимагають заміни.

Функції интегрованих комплексів

Перелічити всі функції ІСБ досить складно, тому ми опишемо тільки найосновніші їх можливості:

– створення, редагування і захист від стороннього доступу, баз даних, що охороняється;

– видача довідкових даних, на запит від служби охорони;

– створення і накопичення архіву подій;

– контроль роботи всіх компонентів системи та налаштування її конфігурації;

– відображення на моніторі за все, що відбувається на об’єкті, в режимі реального часу;

– автоматичне повідомлення про вступників тривожних сигналах;

– ідентифікація співробітників поста охорони і допуск їх тільки до тієї частини системи, яка входить в їх службові повноваження;

– автоматизований прийом і обробка надходить службової інформації;

– створення відеоархіву і можливість перегляду відео в «живому» режимі;

– Відеоідентифікація співробітників.

Створення системи безпеки того чи іншого об’єкта складається з таких етапів:

– етап проектування;

– етап монтажу всіх компонентів системи;

– пуско-налагоджувальні роботи;

– здача об’єкта замовнику.

интегрированные системы безопасности

Найважливішу роль, в цьому ланцюжку, грає саме процес проектування, так як саме в ньому, закладаються всі основні характеристики майбутньої системи. І головними завданнями фахівців, на цьому етапі, стає вибір технічного обладнання та його сумісність. Адже компонентів системи досить багато, і доводитися поєднувати обладнання не тільки різний по функціональному навантаженні, але і від різних виробників. Тому, то який саме спосіб інтеграції буде обраний, і то, як надійно функціонуватиме системи безпеки в подальшому, залежить від досвіду, професіоналізму і порядності обраної Вами охоронної компанії.

Компанія «Охорона і безпека» пропонує Вам проектування, монтаж та налагодження комплексних систем безпеки, від професійної команди майстрів, що мають багаторічний досвід роботи і постійно вдосконалює свої знання в області сучасних способів захисту об’єктів. Ми виявимо всі технічні особливості будівлі, оцінимо рівень безпеки закладу, врахуємо Ваші побажання і фінансові можливості і створимо найоптимальнішу систему захисту. При цьому в економічному плані, вона буде більш ніж виправдана, адже у нас інтегровані системи в Харкові ціна більш ніж демократична.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги