Охорона мафів в Харкові

охрана мафов в харьковеОб’єкт найвищого ризику з безпеки – це маф. Охорона подібного закладу потребує комплексного підходу в здійсненні необхідної безпеки. Головний ефективний і надійний метод, який дозволяє захистити маф – поставити маф на охорону. Крім того, відмінним методом буде відеоспостереження. Однак таке спостереження за покупцями процедура досить серйозна. Тут необхідна особлива уважність, ретельна підготовка, яку краще довірити професіоналам.

Для чого потрібна охорона для МАФів

Маф – це порівняно невеликий торговий об’єкт, який обов’язково потребує охорони. Оскільки сам заклад можна легко пошкодити без особливих зусиль. Крім того, маф може страждати від вандалізму. Біля об’єкту часто кружляють дрібні злодюжки, які щось хочуть забрати абсолютно безкоштовно, заховати продукцію з прилавка в будь-який зручний для них місце. На щастя сьогодні існують різні дієві методи, що дозволяють захистити об’єкт. Одним з таких методів вважається пультова охорона МАФів в Харкові.

Ціна на охорону мафів в Харкові

Назва послугиЦіна
Охорона мафа на пультвід 385 грн./міс.
Охорона магазину на пультвід 385 грн./міс.
Замовити охорону

Узнать стоимость услуги

ИМЯ

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СВЯЗИ

ЭЛЕКТРОННАЯ ПОЧТА (E-MAIL)

ТИП ОХРАНЯЕМОГО ОБЪЕКТА

ЭТАЖНОСТЬ ЗДАНИЯ

ЭТАЖНОСТЬ ОБЪЕКТА

КОЛИЧЕСТВО КОМНАТ С ОКНАМИ

СПОСОБ РЕАГИРОВАНИЯ

ГДЕ НАХОДИТСЯ ОХРАНЯЕМЫЙ ОБЪЕКТ

ОПИСАНИЕ ЗАДАЧИ

captcha

Особливості охорони МАФів

До питання охорони об’єкта роздрібного продажу необхідно завжди підходити комплексно. Вся охорона подібний об’єктів поділяється на категорії:

  • Технічна охорона.
  • Фізична охорона.

До складу технічної охорони входять: сигналізація, різні пристрої. Фізична охорона – установка постів на об’єкті, що охороняється. На посту охоронець стежить за відвідувачами, використовуючи, при цьому, систему відеоспостереження. Або охоронець знаходиться біля входу, порівнює покупки покупців з чеком, який вони надають.

Найоптимальніший метод захисту мафа – пультова охорона

Сьогодні найкращий метод захисту об’єкта – поставити маф на пульт охорони. Даний метод вважається комплексним:

  • Встановлюється охоронна сигналізація, підключається до головного пульту охоронної фірми. Фахівці такої компанії індивідуально підбирають сигналізацію, з огляду на наступні важливі моменти: де знаходиться об’єкт, якого він розміру, число працівників, за яким графіком працює, побутові умови і так далі.
  • Встановлюється тривожна кнопка. Завдяки їй продавець мафа може викликати групу швидкого реагування, якщо виникне надзвичайна ситуація.
  • Встановлюється фізична охорона (якщо побажає клієнт).
  • Встановлюється спеціальне обладнання: камери спостереження, датчики протипожежні, датчики руху, датчики, що реагують на затоплення.

Переваги пультової охорони мафів

Маф особливо вразливий для злодіїв. Через те, що заклад не сильно велика, його легко зламати, пограбувати. Подібна ситуація спостерігається не тільки в столиці, але також в Харкові і інших містах нашої країни. Ось чому поставити маф під охорону просто необхідно.

Найоптимальніший метод захистити власне майно – пультова охорона «Охорона та Безпека». Ми готові запропонувати клієнтам такі переваги:

  • Індивідуально підходимо до кожного замовника.
  • Пропонуємо послуги високої якості з встановлення та обслуговування охоронної сигналізації.
  • Сигналізація в маф в Харкові обійдеться клієнтові зовсім недорого.
  • Наші співробітники швидко реагують на виниклі позаштатні ситуації і тривожні сигнали.

Оператори головного пульта цілодобово стежать за об’єктом. У разі виникнення надзвичайної ситуації вони направляють на місце групу швидкого реагування. Екіпаж приїжджає за вказаним через кілька хвилин. Професійні співробітники миттєво затримують злочинця, в разі потреби передають його поліції.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги