Охорона офісу

Будь-яке офісне приміщення – це «будинок компанії» і «другий дім» її співробітників. Чи варто говорити про те, що він потребує надійного захисту, спокій і безпеку? Відповідь очевидна. Для того, щоб співробітники відчували себе захищеними, власність фірми була в безпеці, а конфіденційна інформація і фінанси, були недоступні для зловмисників, охорона офісу повинна бути організована грамотно та ретельно. А впоратися з цим можуть тільки справжні професіонали своєї справи. Саме такі люди складають команду агентства «Охорона та Безпека». А це означає, що охорона офісу в Харкові буде якісною й ефективною.

Особливості охорони офісу

Беручи на обслуговування той чи інший офіс підприємства, наші фахівці, перш за все, детально знайомляться зі специфікою не тільки діяльності компанії, але і з особливостями самої будівлі, а точніше з рівнем його загрози

Рівень загрози за місцем розташування об’єкта.

Бізнес центр. Поставити офіс на охорону, якщо він розташовується на території торгового або бізнес – центру, – одна з найпростіших завдань. Адже будівля вже має додаткову охорону. А значить, акцент знову робимо на внутрішню безпеку.

Окрема будівля. Тут, як Ви розумієте, додаткового захисту немає, а значить комплекс заходів безпеки повинен бути максимальним. Відповідно, і охорона офісу ціна, буде збільшуватися. Адже об’єкту необхідно і фізичний захист й електронні захисні системи.

Житловий будинок. Дана ситуація теж має свою специфіку, адже охоронна фірма, бере на себе відповідальність за загальну безпеку об’єкта і всіх, хто знаходиться на його території. Це означає, що захист повинен бути цілодобовою з використанням відеоспостереження, застосуванням пожежної сигналізації та іншими додатковими функціями.

 

охрана офисаПУЛЬТОВА ОХОРОНА ОФІСУ

Компанія «Охорона та безпека” пропонує Вам таку послугу як пультова Охорона офісу. У сучасному світі будь-який власник фірми розуміє, що ця послуга просто незамінна.

Суть її полягає

є в тому, що за сигналом активованої тривожної кнопки або сигналів, що надходять від встановлених датчиків на об’єкті, негайно виїжджає спеціальна група швидкого реагування. Така тривожна сигналізація максимально надійна, як в денний, так і в нічний час. Днем, непомітно для зловмисника, тривожну кнопку може активувати співробітник компанії. А вночі, спеціальні датчики, що реагують на безліч подразників (звук скла, що розбивається, рух, теплове випромінювання та ін.), повідомлять на центральну панель електр

онної захисної системи про ситуації, що склалися.

ФІЗИЧНЕ ПРИСУТНІСТЬ ПРИ ОХОРОНІ ОФІСУ

Поняття «фізичний захист» має на увазі під собою присутність охоронця на об’єкті цілодобово. Така людина або група людей має спеціальну підготовку, яка дозволяє захистити співробітників і майно, володіє навичками над

ання першої медичної допомоги, регулярно проходить спеціальне ліцензування і володіє основами психоаналізу. Це дозволяє йому (охоронцю) правильно оцінити ступінь загрози і швидко продумати план своїх подальших дій. Усунути проблему своїми силами, підняти тривогу, викликати підкріплення – варіантів подальшого розвитку подій може бути декілька.

Основними видами послуг, які можуть надати охоронці, безпосередньо присутні на об’єкті, полягають в наступному:

 

– патрулювання прилеглої території;

– перевірка документів всіх вхідних на територію будівлі людей, а також контролювання співробітників компанії;

– охорона цінних документів, майна, грошових коштів;

– контроль систе

м відеоспостереження, охоронної та протипожежної сигналізації.

КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ ОФІСУ

Ми, також, пропонуємо комплексний захист об’єктів, що включає в себе: – установку охоронної та пожежної сигналізації; – установку відеоспостереження та інших додаткових пристроїв, що попереджають розвиток різних небезпечних ситуацій; -фізичну охорону. Відповідно, охорона офісу в Харкові ціна, при такому комплексному варіанті захисту буде вище. Але, можете бути впевнені, ціни на наші послуги максимально демократичні. Ми чекаємо на Ваші дзвінки!

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги