КГ "Охорона і Безпека". Послуги охорони

Доброго дня доби, шановні гості нашого сайту!
Вас вітає охоронна агенція «Охорона і безпека»!

Ми впевнені, що Ви розумієте, що самостійне забезпечення безпеки будь-якого об'єкта не може бути організовано так само надійно і ефективно, як це можуть зробили професіонали.

«Охорона і безпека» пропонує охоронні послуги щодо забезпечення безпеки приватних об'єктів, громадських закладів, підприємств тощо.

Ми знаємо:
НАШІ ПЕРЕВАГИ

Людина, яка піклується про захист і благополуччя своєї родини, власник громадського закладу, який взяв на себе відповідальність за безпеку відвідувачів або бізнесмен, який розуміє, що зберегти накопичені кошти набагато складніше, ніж їх заробити - ким би Ви не були-Вас, безумовно, будуть цікавити послуги охорони Харків . І наша компанія готова надати їх Вам, на найвищому рівні і найвигідніших умовах.

Приватні охоронні агенції Харкова

Чи знаєте Ви, чому так багато людей, особливо що займаються бізнесом, вибирають сучасні приватні охоронні агенції ? Адже, іноді, більш логічним виходом, здається організація власної служби безпеки. Хоча б, по вартості це обійдеться набагато дешевше. Але, не все так просто, як здається.

Власна служба внутрішнього контролю - це завжди велика трата часу. Підбір співробітників, їх тривале навчання, ретельний контроль і організація їх діяльності, і, як наслідок, ще більші витрати сил, ресурсів і грошей. Будь-яка тактична помилка, і така самостійна служба охорони Харків, стає неефективною, а іноді і збитковою.

Що стосується забезпечення безпеки приватної власності, то тут і говорити не доводиться, що в сучасному світі, довірити цю задачу окремо взятим людям - неправильно і досить небезпечно.

Сертифікати охоронної фірми Охорона і Безпека

І що ж робити, запитаєте Ви? Відповідь проста - довірити нам, турботу про Вашу безпеку! Адже наша охоронна фірма Харків , це:

Порядок роботи з охоронною агенцією у Харкові

Ціни на охоронні послуги в Харкові

Кіоск, торговий павільйонвід 355 грн./міс.
Квартиравід 295 грн./міс.
Приватний будинок (Харків)від 355 грн./міс.
Гаражвід 295 грн./міс.
Від. Банку, банкоматвід 545 грн./міс.
Офіс, склад, магазин, маркетвід 355 грн./міс.
ПОВ, ломбарди з тривожною кнопкоювід 545 грн./міс.
Громадське харчуваннявід 355 грн./міс.
Сфера послуг, виробництвовід 355 грн./міс.
Бюджетникивід 485 грн./міс.
Ювелірні магазини (лотки)від 545 грн./міс.
Пожежна сигналізаціявід 300 грн./міс.
Тільки тривожна кнопкасума згідно категорії об'єкта
автомобільвід 390 грн./міс.
Мобільний додаток+ 30 грн./міс.
Мобільна тривожна кнопкавід 180грн./міс.
*Хибний виклик на об'єкт не оплачується.
Комплексний захист охоронної агенції в Харкові
  • будинків, дач і котеджів;
  • магазинів і складів;
  • кафе, ресторанів, торгово-розважальних центрів;
  • офісів, готелів;
  • банків і фінансових установ;
  • гаражів, автомобілів і т.п.

До кожного з об'єктів - комплексний і організований підхід. Фахівці фірми ретельно вивчають особливості будівлі та навколишньої території, при необхідності - сферу і особливості діяльності того чи іншого клієнта. Складається детальний план розташування всіх споруд, план будинку та ін. У громадському закладі ретельно аналізується графік його роботи, кількість наявних співробітників, особливості діяльності та безліч інших важливих нюансів. Така комплексна підготовка, стає ґрунтом, для забезпечення найбільш ефективного способу захисту.

ПРОЕКТУВАННЯ І МОНТАЖ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Ці прості, але, одночасно, ефективні заходи забезпечення безпеки (відеоспостереження і пожежна безпека) користуються сьогодні великою популярністю серед населення. Ціни на охоронні послуги в Харкові , доступні для нашого міста, при цьому використання тільки цих простих прийомів, значно підвищить захищеність об'єкта в цілому.

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

Спеціальні пульти, на виклик від яких, здійснюється негайне реагування, у вигляді виїзду спецгрупи на об'єкт, що охороняється. Подібні системи підбираються для кожного конкретного випадку виключно індивідуально, їх ефективність позитивно оцінена багатьма нашими клієнтами

ІНТЕГРОВАНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ

Спеціальні інтегровані системи і СКУД, завдяки сучасним технічним можливостям і інженерним інноваціям, здатні забезпечити відмінний захист об'єктів, значно знизивши загальну вартість охоронних послуг.

Крім того, фахівці фірми «Охорона і безпека», надають послуги консультативного та інформаційного характеру. А відповідальність нашого охоронного підприємства, в обов'язковому порядку, перестраховується страховою компанією!

Вивчаючи всі охоронні агенції Харкова , Ви зробите правильний вибір, якщо віддасте перевагу «Охороні і безпеки». Ми впевнені - всі проблеми можна вирішити! І щоб забезпечити Вам впевненість в завтрашньому дні, спокій і відчуття захищеності - ми докладемо всіх зусиль, відповідальність і професіоналізм. При цьому охорона Харків ціна , прийнятна, так як ми готові допомогти кожному власнику будь-якого типу приміщення і підвищити безпеку Вашого будинку, кафе, ресторану, банку, складу та ін.

Залишилися питання? Тоді, дзвоніть нам за телефонами вказаними в розділі «Контакти», а також детально вивчіть наш сайт охорона , де в кожному розділі, представлена​важлива і корисна інформація.

До зустрічі, і сподіваємося на тривалу і плідну співпрацю!

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги