Охорона котеджу, дачі в Харкові

Приватні будинки, заміські котеджі і дачі в усі часи користувалися особливою популярністю у злодіїв, хуліганів та інших зловмисників. Причин на це кілька:

– Подібні володіння, часто, оснащені майном.

– Заміські будинки часто бувають у віддалених і відлюдному місцях.

– А дачі, взагалі, покидаються господарями на холодний період року.

Тому охорона котеджу і дачі – це те питання, яке завжди повинен продумувати до дрібниць. Адже мати будинок, який, дійсно, стане надійною фортецею – бажання будь-якої людини.

Ціна на охорону коттеджу та дачі в Харкові

Назва послугиЦіна
Охорона дачі на пультвід 385 грн./міс.
Охорона котеджу на пультвід 385 грн./міс.

 

Поставити будинок на охорону – це дуже кропіткий, що вимагає високого професіоналізму, процес. Але фахівці «Охорони і безпеки» зроблять це для Вас в найкоротші терміни і, звичайно ж, на найвищому рівні.

Процес підготовки і монтажу складається з наступних етапів:

– обстеження і вивчення об’єкта; – визначення необхідного типу захисту в залежності від поставлених цілей охорони;

– створення пр

оекту охоронної сигналізації;

– установка всього необхідного обладнання;

– настройка і перевірка системи і Ваш будинок під охороною!

Наші переваги
  • Якісне надання всіх послуг з охороні
  • Гарантія та матеріальна відповідальнсть за майно
  • Оперативне підключення обєктів до пультової охорони
  • Швидке реагування груп, миттєвий виїзд на місце події
  • Використовуємо тілько сучасне обладнання
  • Доступні ціны на послуги, система снижок для постійніх клієнтів

Охорона дачі в Харкові, ціна залежить, головним чином, від конфігурації використовуваного обладнання. А, вона, в свою чергу, залежить від того, які завдання покладаються на охоронну систему в цілому. Важливо також місце розташування будинку, його поверховість та інші фактори. Тому точну суму, у яку Вам обійдеться охорона котеджу Харків, Ви можете дізнатися, зателефонувавши нам по телефону і замовивши виїзд фахівця на об’єкт, який для Вас здійснюється безкоштовно.

Види охорони котеджу і дачі в Харкові

Це один з найбільш часте питання, яке ми чуємо від наших клієнтів. І, якщо говорити узагальнено, то охорона котеджу (дачі) Харкова може бути представлена наступними варіантами:

– Охоронна сигналізація, тривожна кнопка, пожежна сигналізація. Установка електронної охоронної системи.

– Відеоспостереження. Проектування і підбір системи відеоспостереження.

Фізична охорона. Цілодобова охорона будівлі однією людиною або групою людей, які мають відповідну підготовку .Охорона будинку, дачі здійснюється двома нижчепереліченими способами одночасно.

Комплексні системи безпеки. Устаткування підконтрольній території декількома видами засобів технічної охорони (охоронна сигналізація + відеоспостереження і т.п.).

Скажемо відразу, що з урахуванням сучасних реалій життя найефективнішим і фінансово виправданим, безумовно, є останній варіант. Тільки при використанні комплексної системи, безпеки охорона приватного будинку стане максимально ефективною і вбереже будинок не тільки від несанкціонованого проникнення, але і від безлічі інших надзвичайних ситуацій.

Сучасна охорона дачі в Харкові

Виды охраны домаа

    Сама по собі, охоронна сигналізація (ОС), що складається з комплексу датчиків, пульта управління і охоронної панелі, вже є дуже надійним засобом захисту. Але, з огляду на її додаткові можливості, що дозволяють встановити в комплексі з нею ще інші захисні системи, дає нам безліч переваг.

ОС + пожежна сигналізація (ОПС). Змонтована ОС, доповнюється пожежними датчиками, а панель управління програмується особливим чином. В результаті охорона котеджу є охоронно-пожежну сигналізацію, яка надійно захищає будинок не тільки від крадіжок, а й від загорання.

Крім пожежних датчиків, можлива установка різних інших сервісних датчиків, які будуть контролювати не тільки температуру в приміщенні, а й вологість, тиск, наявність витоків води, газу і т.п.

ОС + відеоспостереження.

Дозволить зафіксувати, не тільки факт проникнення, але деталізувати всі його подробиці, аж до установки особистості правопорушника.

ОПС + відеоспостереження. Ідеальний варіант для приватних будинків, дач та ін. Дозволяє істотно заощадити кошти, так як монтується одночасно і дозволяє запобігти всім надзвичайні ситуації, чреваті не тільки тратою грошей, але і загрозою життю.

Сигналізація спрацювала – що далі?

поставить дом на охрану

Після того, коли сигнал від датчиків, надійде на панель управління, варіантів подальшого розвитку подій, може бути кілька:

– Потужний звуковий сигнал (сирена, ревун).

– Оповіщення господаря по GSM – каналу. Оповіщення внутрішнього поста охорони, якщо такий є.

– Активація додаткових захисних засобів.

Прибуття групи швидкого реагування (пультова охорона).

Як Ви вже зрозуміли, останній варіант є самим надійним. І, аналізуючи результати своєї діяльності, ми помічаємо, що якщо когось цікавить охорона, то вони віддають перевагу саме пультового її варіанту.

Наше агентство знає, що таке якісна охорона дачі і котеджу Харків, і ми завжди на сторожі Вашої безпеки!

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги