Пожежна сигналізація в Харкові

Небажані загоряння є великою небезпекою незалежно від того, де вони відбуваються. Причин для виникнення пожежі може бути безліч, але наслідки завжди однакові – загроза для життя людини, збереження майна і загальної безпеки в цілому. Тому будь-яке підприємство, офіс і т.п., в обов’язковому порядку повинні мати такий базовий елемент системи безпеки, як пожежна сигналізація (ПС). Ця умова є не просто рекомендацією або бажанням власника об’єкта, але і обов’язковим державним стандартом.

Пожежна сигналізація в Харкові – це комплекс спеціальних технічних засобів, завданням яких є своєчасне виявлення загорянь на території об’єкта і передача сповіщення про надзвичайну ситуацію. Основними складовими системи виступають датчики, слабкострумове обладнання, контрольна панель і т.п. Безумовно, кінцевий набір обладнання залежить від площі території, ступеня пожежної небезпеки, технічних особливостей будівлі і ін. В свою чергу, буде змінюватися і пожежна сигналізація в Харкові ціна.

Калькулятор услуг

ИМЯ

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СВЯЗИ

ЭЛЕКТРОННАЯ ПОЧТА (E-MAIL)

ТИП ОХРАНЯЕМОГО ОБЪЕКТА

ЭТАЖНОСТЬ ЗДАНИЯ

ЭТАЖНОСТЬ ОБЪЕКТА

КОЛИЧЕСТВО КОМНАТ С ОКНАМИ

ПЛАН ПОМЕЩЕНИЯ

ГДЕ НАХОДИТСЯ ОХРАНЯЕМЫЙ ОБЪЕКТ

ОПИСАНИЕ ЗАДАЧИ

captcha

Пожежна сигналізація- ціна та встановлення

Ціна на пожежну сигналізацію від 300 грн./ міс.

Сьогодні, є як більш застарілі варіанти пожежної сигналізації, так і її вдосконалені різновиди, які можна об’єднати назвою – автоматичні пожежні сигналізації (АПС). У останніх систем, до основної функції, додається функція активації протипожежної автоматики (димовидалення, пожежогасіння) і запуск системи і повідомляла людей. Природно, таке швидке і автоматизоване реагування, мінімізує, а, найчастіше, і повністю виключає збиток від загорянь.

Головними складовими таких захисних систем є:

– пожежні датчики різних типів, які виявляють осередки загорянь і / або продукти горіння;

– контрольна панель, що аналізує інформацію, що надходить від датчиків і активує пожежну автоматику;

– блок живлення, що забезпечує безперебійну роботу системи, навіть в період відсутності електроживлення;

– автоматизоване робоче місце, на базі ПК, що відображає стан ПС.

Типи пожежної сигналізації

Основним критерієм розподілу ПС на типи є спосіб ідентифікації місця загоряння:

  • Аналоговий тип

В даному типі, місце загоряння, визначається за номером пожежного шлейфу, в якому знаходиться, певну кількість датчиків. Такі системи менш точні, тому монтаж пожежної сигналізації такого типу доречний в невеликих приміщеннях. Зате вартість даного типу систем – найнижча, а настройка і налагодження їх роботи – найпростіша

  • Адресний тип

Сучасні системи, які точно вказують на місце загоряння. Незамінні для великих об’єктів, точні і надійні.

  • Адресно-аналоговий тип

Найчастіше даний тип застосовується при нарощуванні вже наявної системи ПС.

Типи датчиків

Установка пожежної сигналізації в Харкові нерозривно пов’язана з вибором і монтажем пожежних датчиків. Вони є «очима і вухами» даної захисної системи, тому що першими реагують на такі сигнали, як дим, чадний газ, підвищення температура в приміщенні, вогонь і т.п. Відповідно до цього датчики бувають:

– теплові;

– димові;

– датчик вогню.

Окремо виділяються:

– мультисенсорні датчики, що реагують на два, три і навіть чотири фактори.

Крім того, для більш ефективного функціонування системи її обов’язковим компонентом є ручний сповіщувач. Він, у вигляді червоної кнопки, розташованої під склом, розміщується в легкодоступних місцях. У разі пожежі, будь-яка людина, що знаходиться поруч, легко зможе повідомити про надзвичайну ситуацію, активувавши пристрій.

Монтаж пожарної сигналізації

Компанія «Охорона і безпека» пропонує Вам:

Проектування пожежної сигналізації та систем пожежогасіння

– Монтаж різних систем пожежної сигналізації

– Технічне обслуговування встановлених захисних систем

пожарная сигнализация

Для нас дуже важливо, щоб встановлена ​​системи пожежної безпеки була надійною. Тобто, мінімум помилкових сигналів, максимально раннє виявлення загоряння, швидке оповіщення про надзвичайну ситуацію та т.п.

До кожного етапу робіт ми підходимо комплексно. На стадії проектування вибираємо не тільки найоптимальнішу, але економічно обґрунтовану систему пожежної сигналізації. Для цього проводиться детальний аналіз об’єкта, визначається ступінь ймовірності загорянь і інші важливі параметри.

Наступним етапом є безпосередній монтаж системи і твір пусконалагоджувальних робіт. Надалі, шляхом проведення гарантійного та післягарантійного обслуговування, ми підтримуємо систему в робочому стані, а при виникненні несправностей оперативно усуваємо проблему.

Підкреслимо, що максимально ефективною, робота ПС, буде тільки в комплексі з іншими захисними системами, такими, як охоронна сигналізація, відеоспостереження та інші. Така охоронно-пожежна сигналізація, є найбільш оптимальною і надійною.

Шановні наші майбутні клієнти, всі співробітники нашої компанії, мають великий досвід і професіоналізмом, тому ми завжди детально проконсультуємо Вас і виберемо найоптимальніший варіант вирішення проблеми. І можете бути впевнені, установка пожежної сигналізації в Харкові ціна, буде для Вас доступною і вигідною.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги