Про нас

ГК “Охорона і безпека” це:

  • 65 груп
  • більше 50000 об’єктів
  • лідер з надання якісних послуг в Харкові і області
  • 21 рік досвіду на ринку безпеки

За такий великий період роботи були і проникнення, але наша компанія на відміну від інших, реально виплачує матеріальну компенсацію, передбачену договором.

Охоронне агентство «Охорона та Безпека» на ринку з 1999 року та заслужено є лідером в області надання послуг пультової охорони і пожежної сигналізації в Харкові та Харківській області. При вирішенні проблем пожежної та охоронної безпеки ми використовуємо найсучасніші технології і засоби.

Наша фірма активно використовує власні розробки, що дозволяють вирішувати проблеми з урахуванням особливостей комунікаційних мереж України.

Діяльність «Охорона та Безпека» ліцензована. Прилади серії «Лунь» і ПЦС «Орлан» сертифіковані в Україні.

У компанії працює більше 500 високо кваліфікованих співробітників, які люблять свою роботу.

Однією з особливостей нашої охоронної компанії є те, що у всіх охоронців, які знаходяться в складі групи швидкого реагування, на бронежилетах встановлені відеореєстратори, які фіксують всі дії екіпажів і події, що відбуваються на об’єктах.

о насНа сьогоднішній день «Охорона та Безпека» надає охоронні послуги близько 44 тис. Об’єктів з встановленими на них приладами серії «Лунь». ПЦС «Орлан» добре себе зарекомендував як надійний, простий в освоєнні, зручний в обслуговуванні пульт.

Охоронне агентство «Охорона та безпека» на ринку з 1999 року та заслужено є лідером в області надання послуг пультової охорони і пожежної сигналізації в Харкові і Харківській області

Маючи великий досвід по охороні об’єктів різних форм власності і володіючи найбільшим автопарком груп швидкого реагування, нашим охоронним агентством «Охорона та Безпека» забезпечений найвищий рівень запобігання спробам розкрадання на об’єктах, що охороняються в Харкові.

У перелік послуг охоронного агентства «Охорона та безпека» входять:

Надання послуг пультової (технічної) охорони

Установка охоронної сигналізації

Реагування на натискання тривожної кнопки

Установка пожежної сигналізації

Надання послуг пожежного моніторингу

Монтаж систем відеоспостереження

Проектування і установка систем контролю доступу та обліку робочого часу

Надання послуг фізичної охорони

Установка домофонних систем

Захист від блискавки

Пріоритетними напрямками компанії є надання послуг пультової охорони і установки пожежної сигналізації. Охоронне агентство має всі необхідні ліцензії для здійснення робіт по охоронної та пожежної діяльності. Підключення клієнтів проводиться на власний пульт моніторингу пожежної та охоронної сигналізації.

На даний момент охоронне агентство має у своєму розпорядженні 58 машин груп реагування.

Кожна машина охоронного агентства «Охорона та безпека» обладнана найсучаснішими засобами зв’язку і супутникового стеження.

На даний момент нам довіряють більше 44 тис. Клієнтів охорону своїх об’єктів. Нашими постійними клієнтами є АТ «Банк Кредит Дніпро», АЗС «ОККО», АЗС «ОВІС», ГАЗС «РОДНИК», мережа «PC-SHOP» та інші.

Місцезнаходження всіх автомобілів охоронного агентства відстежується на пульті моніторингу, що дає оператору можливість швидко направляти на об’єкт, де спрацював сигнал «Тривога», найближчі ГБР і тим самим скоротити час прибуття до 5 хвилин в межах міста Харків.

Ще одним пріоритетом агентства є розробка і виробництво обладнання для пожежної та охоронної сигналізації. Прилади зарекомендували себе як прості у використанні, але, в той же час, надійні і функціональні. Прилади серії «Лунь» і ПЦС «Орлан» сертифіковані на Україні.

Охоронне агентство «Охорона та безпека» має власну монтажну групу, професіоналізм співробітників якої перевірений часом і позитивними відгуками клієнтів. Вони забезпечують оперативність технічного обслуговування, налаштування обладнання, ремонту.

На зміні завжди чергує технічний оперативний персонал в цілодобовому режимі, в тому числі у вихідні та святкові дні.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги