Тривожна кнопка в Харкові

Сьогодні технічна охорона більшості банків, ювелірних салонів, магазинів, ресторанів та інших громадських місць, включає таку невід’ємну частину, як тривожна сигналізація. І на це є три вагомі причини:

– фінансова доступність;

– висока надійність;

– проста у використанні.

ТРИВОЖНА КНОПКА ПЕРЕВАГИ ТА ЦІНА

 

Тревожная кнопкаТак звана «тривожна кнопка» є частиною портативної бездротової сигналізації. З усіх методів пультової охорони цей, по праву, користується найбільшою популярністю і відрізняється високою ефективністю.Активація кнопки проводиться людиною шляхом простого натискання. Причина активації – це, безумовно, будь-яка позаштатна ситуація на об’єкті, що представляє собою реальну загрозу для безпеки і життя. Завдяки цілодобовому підключенню кнопки до пульту централізованої охорони головного охоронного пункту, після її натискання, на пульт миттєво надходить сигнал небезпеки, який відразу ж фіксується диспетчером. Після чого на об’єкт направляється мобільна група негайного реагування, метою якої є вирішення ситуації, що склалася. Екіпаж прибуває на місце призначення в повній готовності і в найкоротші терміни.

Використання даної охоронної системи може відбуватися в трьох варіантах:

Тривожна кнопка Харків може бути самостійним і єдиним способом охорони приміщення.

Вона може бути складовою частиною загальної системи охоронної сигналізації.

На об’єктах, де є фізична охорона, ця портативна система захисту може служити додатковою підстрахуван

ням.

Види тривожної кнопки

Варіантів використання описаного виду пультової охорони існує кілька, кожен з яких відрізняється простотою у використанні і має свої переваги в залежності від ситуації:

– Стаціонарний варіант установкиКнопка сигналізації встановлюється на стіну, під стіл і в інші зручні непомітні та легкодоступні місця. Даний тип використання зручний у разі постійного знаходження співробітників біля місця установки.

-Бездротовий варіант установкиВ даному випадку кнопка тривоги представлена маленьким переносним брелком. Головна перевага цього способу використання полягає в тому, що передача сигналу можлива з будь-якої частини приміщення.

– Мобільний варіант установкиПрототипом кнопки стають запрограмовані клавіші мобільного телефону, які, найчастіше, просто необхідно затиснути протягом декількох секунд. Далі рух радіосигналу відбувається за тією самою описаній вище схемою.

Монтаж тривожної сигналізації

 

Монтаж тревожной сигнализации

Охоронне агентство «Охорона та безпека» пропонує Вам швидкий, якісний та вигідний монтаж цього простого і надійного виду захисту. Установка тривожної кнопки, професійно і оперативно, проводиться нашими фахівцями практично щодня. Об’єктами монтажу стають не тільки фінансові установи та місця збуту і купівлі продукції, але і різні навчальні заклади, адміністративні установи, кафе і ресторани, і також приватні будинки і квартири. Процесу установки, в обов’язковому порядку, передує проведення всіх необхідних розрахунків. Сюди враховуються:

– особливості планування;

– місця знаходження співробітників;

– особливості розміщення меблів та інші нюанси.Ми продумаємо все до дрібниць, для того щоб Вам було максимально зручно використовувати цю захисну систему. А ціна тривожної кнопки в Харкові від «Охорони та Безпеки» буде доступна для кожного За короткий час і доступну вартість, Ви також отримаєте надійний та ефективний захист, який без застосування зусиль і навичок запобіжить будь-які небажані ситуації, збереже майно і навіть врятує життя. Але, дбаючи про Вашу тотальну безпеку, радимо використовувати систему тривожної сигналізації тільки в якості додаткового захисту. Адже вона приводиться в дію тільки людиною, не може бути активована, наприклад, в нічний час або у вихідні дні. А це означає, що найоптимальнішим рішенням буде установка і таких систем, які функціонують в цілодобовому режимі.

 

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги