Охорона гаражу в Харкові

охрана гаражаВсім відомо, що найбільш уразливими для викрадачів стають автомобілі, що знаходяться на парковках і всіляких стоянках. Але викрадення машин з гаражів – явище теж досить поширене. Адже головним завданням злочинця стає завдання, як потрапити в гараж. І якщо вона вирішена, то часу, щоб розібратися з автомобільною сигналізацією і продумати свої подальші дії всередині гаража, є більш ніж достатньо, на відміну від відкритих стоянок. Тому, таке питання, як охорона гаражу, завжди є актуальним. Адже постійно контролювати його своїми силами, навряд чи можливо.

Агентство «Охорона та Безпека» пропонує Вам професійні охоронні послуги і як результат: високий рівень безпеки об’єкту, що охороняється. Ми знаємо, що таке ефективна охорона гаражу в Харкові і захистимо Ваш транспортний засіб від викрадення.

Пультова охорона гаражу

На сьогоднішній день найнадійнішим і практично позбавленим мінусів способом захисту гаражу є пультова охорона. Її основою є набір спеціального обладнання, яке виявляє несанкціоновані проникнення на об’єкт і подає спеціальний тривожний сигнал.

Основними його компонентами виступають:

– контрольна панель;

– спеціальні датчики (руху, відкриття дверей, зміни обсягу й ін.);

– блок безперервного живлення;

– клавіатура для налаштування і самостійного користування системою;

– датчики задимлення.

– зовнішнє відеоспостереження (за бажанням замовника).

* Перед монтажем пультової охоронної сигналізації нами проводиться ретельний аналіз об’єкту, з виявленням ймовірних способів проникнення.

* Далі розробляється проект майбутньої сигналізації.

* Етап безпосереднього монтажу охоронної системи.

* Наступний етап – пусконалагоджувальні роботи і підключення системи до центрального пульту охорони, що, завдяки наявності декількох радіочастотних каналів, забезпечує швидку передачу тривожного сигналу.

Подальша схема роботи пультової сигналізації – дуже проста, але разом з тим і дуже ефективна:

  • Оператор центрального пульта контролює і аналізує всі тривожні сигнали, що надходять від встановлених датчиків на центральну панель електронної захисної системи.
  • У разі надходження на пульт сигналу від датчиків, на об’єкт висилається група негайного реагування.
  • У найкоротші терміни група, яка прибула на об’єкт, ліквідує позаштатну ситуацію відповідно до наявних інструкціями.

Безумовно, таке цілодобове стеження за гаражем – не найдешевший з існуючих методів захисту, але, однозначно, самий надійний і ефективний.

GSM – сигналізація для охорону гаражу

Ще одним дуже поширеним способом захисту гаражного приміщення є установка GSM – сигналізації. Принцип функціонування такої установки дуже простий, як і, власне, її монтаж. По периметру об’єкта встановлюються спеціальні датчики, налаштовуються за тими умовами, які в даній конкретній ситуації вважаються найбільш безпечними. Датчики пов’язані зі спеціальним блоком управління, який спрацьовує, в разі несанкціонованого проникнення. Далі, сигнал від блоку управління передається на мобільний телефон господаря, у вигляді дзвінка або повідомлення.

Переваги GSM – сигналізації:

– доступність;

– простий і швидкий монтаж;

– використання автономних батарей, що забезпечить безперебійну роботу, навіть в умовах відсутності електроенергії;

– стійкість до частих і значних перепадів температур, завдяки спеціальному захисному контейнеру, в який поміщається блок управління.

Безумовно, даний варіант захисту гаража, значно поступається пультовій охороні, так як має суттєві недоліки:

– так як контролювання ситуації та передача повідомлення здійснюється саме в GSM – форматі, то будь-які недоліки в якості покриття мобільної мережі, приведуть до неефективної роботи сигналізації, так як система просто може не додзвонитися на вказаний телефонний номер;

– немає можливості контролювати справність системи;

– на рахунку картки, наявної в сигналізації, в будь-який момент можуть закінчитися гроші;

– тривожний сигнал може застати власнику гаражу в самий невідповідний момент, коли, елементарно, немає можливості швидко дістатися до об’єкту.

Тому, наші фахівці, радять Вам, не сподіватися на удавану економію, а якісно убезпечити свій автомобіль за допомогою пультової охорони, зробивши гараж самим надійним і безпечним укриттям.

Що стосується конкретних значень, такого пункту, як охорона гаража в Харкові ціна, то він, в більшій мірі, залежить від типу і наповнення встановлюється охоронної системи. Але в нашій компанії, завжди демократичні ціни, тому Ваша індивідуально розроблена система захисту буде економічно виправдана і доступна.

Для більш докладної консультації зв’яжіться з нами по телефону або замовте зворотний дзвінок, і ми Вам зателефонуємо!

 

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги