Тривожна кнопка Київ

тревожная кнопка киевТривожна кнопка (Київ) для сигналізації – метод безпеки, що дозволяє викликати віддалено охоронну службу, якщо сталася надзвичайна ситуація. Співробітники агентства швидко реагують на виклик. Вони приїжджають, як правило, на протязі декількох хвилин, коли кнопка активується. За допомогою тривожної кнопки можна скоротити кількість неприємних випадків, попередивши тим самим ПП на території, що охороняється.

Що таке тривожна сигналізація?

На даний момент цей метод охорони будинку, квартири, магазину вважається одним з самих відомих. Монтаж тривожної кнопки також здійснюється в офісах, на промислових територіях і так далі.

Цей пристрій дає можливість при екстреному випадку викликати охорону на об’єкт. Щоб активувати кнопку, людина повинна натиснути на неї. Робити це вона повина лише тоді, коли переконається в присутності небезпеки, коли ситуація починає виходити з під контролю, потрібна термінова допомога і охорона.

Тривожна кнопка – це електромеханічний пристрій. Завдяки їй забезпечується безперервний зв’язок між охоронним приладом на об’єкті, Пультом Централізованого Спостереження (ПЦС) і Групою Швидкого Реагування (ГШР).

Саме в даному аспекті полягає головна функція системи. Тривожна сигналізація працює наступним чином:

Коли виникає надзвичайна ситуація, людина натискає на тривожну кнопку.

Після натискання на пристрій від нього надходить сигнал до блоку сигналізації.

Від блоку сигнал йде до ПЦС, який негайно відправляє найближчу ГШР на Ваш об’єкт.

Кнопка охорони складається з наступних елементів:

Прилад.

Блок живлення з резервним акумулятором.

Кнопки.

Тривожна кнопка буває двох типів:

-Стаціонарна. Сигнал від кнопки до пульта передається по дротах.

-Радіо кнопка. Це переносна кнопка невеликого розміру. Носити її можна з собою. Сигнал від клавіші відправляється на прилад, який по радіоканалу передає тривогу на ПЦС. Радіо кнопка працює на невеликій відстані від приладу, але це дозволяє тримати її завжди під рукою, наприклад, у магазині або приватному будинку.

Установка тривожної кнопки Київ

Кнопка охорони може мати кілька етапів підключення:

З самого початку фахівець оглядає приміщення. Він знаходить все важливі особливості, моменти об’єкта.

Потім фахівець проводить установку тривожної кнопки.

В кінці процесу спеціаліст налагоджує зв’язок між центральним пультом, а потім перевіряє функціональність всієї встановленої системи.

Які переваги тривожної кнопки?

Для магазину, дитсадку, ресторану, будь-якої установи, де кожен день знаходиться багато людей, тривожна кнопка вважається найнеобхіднішої захисною системою. Така кнопка має власні позитивні сторони:

Проста установка. На об’єкті, що охороняється монтується кнопка, а також блок, який передає інформацію. Під час монтажу не потрібно порушувати цілісність стін, прокладати проводку, як це робиться при установці інших типів сигналізації.

Просте взаємодія. Люди, які працюють на об’єкті, повинні тільки вчасно активувати кнопку. Інше призначене для користувача обслуговування не потрібно.

Моментальне реагування. Коли працює об’єкт, а інші системи охорони відключені, кнопка дозволяє швидше викликати допомогу, ніж при виклику охорони по телефону.

Доступна ціна. Простота всієї системи і процедури взаємодії дає можливість виробникам знизити значно ціну установки і обслуговування даної сигналізації.

Постійна безпека. Атмосфера на роботі, де працює багато людей, робить сильний вплив на роботу всіх співробітників. Отже, важливо людям надати повну впевненість в тому, що вони будуть знаходиться постійно в безпеці на своєму робочому місці. Присутність на роботі кнопки виклику охорони дає все це.

На даний момент тривожна сигналізація (Київ) користується великою популярністю серед жителів столиці. Довірити установку сигналізації краще перевіреним спеціалістам фірми «Охорона та Безпека».

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги