Охорона квартир Київ

Пультова охорона Київ – найнадійніший спосіб, що дозволяє захистити власне майно від проникнення злодіїв. Кожна людина знає, що в даний момент випадки крадіжки майна на території нашої країни значно збільшилися. Але варто відзначити, що правоохоронні служби не можуть надати населенню належної охорони. І все тому, що вони майже не розкривають злочини. Тому власники квартир та іншої нерухомості бояться за власне майно. І в разі крадіжки вони втрачають всілякі надії на те, що вкрадені речі їм повернуть назад.

Ви тільки подумайте, адже краще заздалегідь виключити ризик крадіжки, ніж усунути наслідки даного випадку. Сьогодні вірним рішенням таких проблем вважається охоронна сигналізація для квартири Київ, установка спеціальної захисної системи. Такі послуги пропонує охоронне агентство «Охорона і Безпека ». Фірма готова запропонувати всім власникам нерухомості відмінне рішення для захисту своєї квартири – монтаж пультової охорони. Співробітники організації виробляють установку будь-яких типів сигналізації.

Вони здійснюють постійне технічне обслуговування встановленої системи, моментально реагують на виклик кожного клієнта, якщо сталася надзвичайна ситуація. Вам потрібна сигналізація для квартири Київ? Замовте монтаж пультової охорони співробітникам компанії «Охорона та Безпека». Замовивши дану послугу, ви зможете отримати:

-Надійний захист власного житла від проникнення злодіїв.

– Моніторинг квартири в будь-який час доби.

– Технічне обслуговування у зручний для вас час.

– Швидке реагування на виклик при проникненні в квартиру грабіжників.

– Швидкий, якісний монтаж охоронного обладнання. При цьому будуть враховані всі ваші побажання, а інтер’єр і екстер’єр приміщення залишаться в цілісності.

Охорона квартир Київ – це установка комплексного набору. До його складу входять спеціальні датчики руху і відкриття дверей (вікон та інші датчики).

Техніка, коли в приміщення потрапляють грабіжники, починає посилати сигнал охоронній фірмі та власнику житла. Додатково встановлене обладнання подає гучні звуки або видає яскраве світло. Завдяки пультової системі охорони ви убезпечите себе від:

-Проникнення грабіжників всередину квартири.

-Нападів злочинців на людей, які проживають в квартирі.

-Різних надзвичайних подій (пожежі, потопу та ін.).

Якщо в квартирі сталася надзвичайна подія, наприклад, в житло проник злочинець, для його затримання до місця виїжджають співробітники охоронної компанії.

Вони беруть з собою спеціальні захисні засоби, також в наявності мають екіпіровку для самооборони. Якщо необхідно, до місця злочину також прибуває додаткова група охоронців, що знаходяться недалеко від об’єкта.

Агентство «Охорона та Безпека» готове запропонує кожному клієнту широкий вибір різних послуг. Фахівці фірми встановлюють в квартирі пультову систему охорони, до складу якої входять такі елементи:
-Охоронна сигналізація

-Тривожна кнопка (можливі варіанти: стаціонарна, радіо брелок).

-«Залишаюся Вдома» (наприклад на ніч включати вхідні двері з охорони)

– Спеціальний тривожний пароль, при примусовому зняття з охорони.

-Спостереження і управління великою кількістю об’єктів одним додатком в телефоні.

Відзначимо те, що саме пультова система вважається найбільш якісною, ефективною. Вона монтується в квартирах, а також в будинках, офісних приміщеннях. Під час активації кнопки до об’єкту відправляються співробітники охоронної фірми.

Власник отримує сповіщення про те, що спрацювала тривожна кнопка або охоронний датчик. Перед монтажем сигналізації ви повинні ретельно подумати, яку сигналізацію в квартиру краще встановити. Наш майстер допоможе вибрати датчики й ідеальні місця, де вони будуть розміщені.

Компанія «Охорона і Безпека» встановлює будь-які сигналізації. Під час монтажу співробітник фірми користується тільки надійної, якісної технікою.

Монтаж пультової системи охорони має такі переваги:

-Після установки не потрібно хвилюватися за своє майно. воно буде постійно захищено.

-Монтаж системи за ціною доступний кожному власнику квартири.

-При спрацьовуванні сигнал тривоги миттєво передається на Групу Швидкого Реагування охоронної фірми.

-Служба охорони в лічені хвилини прибуває на об’єкт.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги