Охорона квартири, будинку в Харкові

Ohorona kvartir u Harkovі

Ми допоможемо захистити Ваше житло в будь-який час доби і року. У нас найнадійніша охорона квартир і охорона будинку в Харкові, яка забезпечує спокій і захищає від незаконних проникнень. Ми встановимо всього за 1 день сигналізацію для вашого житла і підключимо її на пульт охорони. Вартість цієї системи надійна і доступна для кожного власника будинку або квартири.

Головною перевагою пультової охорони житла є цілодобове безперебійне обладнання, яке передає сигнал на оперативну групу і вона виїжджає на об’єкт протягом 3-5 хвилин.

Вартість підключення охорони будинку і квартири від 3900 грн. Абонплата становить від 325 грн.на місяць.

ohorona kvartiry

Замовити охорону

Ціна на охорону квартири та охорону будинку в Харкові

Назва послуги Ціна
Пультова охорона квартири від 325 грн./міс.
Пультова охорона будинку від 385 грн./міс.

 

Як працює охорона квартир, приватного будинку в Харкові?

як працює сигналізація

 

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА КВАРТИР, БУДИНКУ В ХАРКОВІ
охоронна сигналізація для дому та квартири
Пультова охорона житла – це найкраще рішення для кожного власника будинку або квартири в Харкові.

– Цілодобова охорона житла

Обладнання працює безперебійно, має спеціальне налаштування. Всі нюанси і тонкощі функціонування сигналізації, зможете дізнатися у наших фахівців.

– Датчики реагування

Вони встановлюються на двері, вікна, балкони. Реагують на проникнення у ваше житло. Сигналізація подає сигнал на Пульт охорони, після чого приїжджає група наших фахівців

-Додаткові можливості

Встановлення тривожної кнопки. Ця система працює як окремо, так і в комплексі з сигналізацією для охорони житла. Кнопка тривоги передає сигнал, на який реагує Група і приїжджає на виклик.

Датчики витоку газу, затоплення від води, зміна температури. Сигналізація дає змогу налаштування даних датчиків для розпізнавання надзвичайної ситуації.

Ми розробляємо індивідуально для вас проєкт пультової охорони для квартири та будинку. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи, завжди даємо гарантію на монтаж і обладнання.

Пультова охорона квартир, будинків у Харкові – це:

– Індивідуальний підбір усіх компонентів захисної електронної системи для кожної конкретної квартири, будинку.

– Врахування всіх побажань і потреб клієнта.

– Монтаж, моніторинг і технічна підтримка виконуються силами фахівців компанії без залучення сторонніх майстрів, що значно економить час.

– Суворий контроль кожного з процесів.

– Використання тільки якісного обладнання від перевірених виробників.

– Турбота про те, щоб незалежно від того, якою в підсумку буде охорона будинку, ціна (залежно від представленого бюджету), надійність і якість монтованої системи, були на належному рівні.

Наші переваги
  • Якісне надання всіх послуг з охорони
  • Гарантія та матеріальна відповідальність за майно
  • Оперативне підключення об’єктів до пультової охорони
  • Швидке реагування груп, які миттєво виїжджають на місце події
  • Використовуємо тільки сучасне обладнання
  • Доступні ціни на послуги, система знижок для постійних клієнтів

ПОРЯДОК РОБОТИ З ОХОРОННИМ АГЕНТСТВОМ У ХАРКОВІ

Yak zamovyty oxoronu doma

КОМПЛЕКСНА ОХОРОНА КВАРТИРИ І БУДИНКУ В ХАРКОВІ

Фахівці компанії «Охорона та Безпека», знають, як Вас захистити, і завжди прагнуть до найвищої якості послуг безпеки. Вирішуючи таке питання, як охорона квартири і будинків в Харкові, дуже важливо застосувати комплексний підхід:

-охоронна сигналізація

-пожежна сигналізація

-системи відеонагляду.

 

 

Поставити квартиру, будинок на охорону”

охрана квартиры

Якщо Ви хочете поставити квартиру або будинок на охорону, то без роздумів звертайтеся до нас. Наші досвідчені інженери – проектувальники, на підставі нормативних документів, створять проект Вашої індивідуальної охоронної сигналізації в найкоротші терміни. При цьому вони прислухаються до всіх Ваших побажань і вимог, а також врахують наявні фінансові можливості.

Тільки після цього скрупульозного процесу фахівці-установники і наладчики приступлять до монтажу і налаштування системи. В результаті, Ви отримаєте, сучасний комплекс послуг безпеки і зможете насолоджуватися комфортом, спокоєм і почуттям захищеності. А охорона квартири або будинку в Харкові ціна обов’язково буде для Вас прийнятна і доступна. Для отримання більш детальної інформації та уточнення цін зв’яжіться з менеджером компанії по телефону або залиште свій номер на сайті, і ми Вам зателефонуємо!

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги