Охорона квартири, будинку в Харкові

Охрана домаЗбільшення числа зловмисників і шахраїв, які не проти зазіхнути на чуже майно, робить питання охорони свого будинку ще більш актуальним, ніж раніше. І якщо тоді секретний замок, відеокамера і сталеві двері вселяли в людей величезну впевненість у своїй безпеці, то сьогодні надійна і сучасна охорона квартири, будинки в Харкові виглядає дещо інакше.

Звичайно ж, нами мається на увазі, саме пультова охорона квартири, будинки (охоронна сигналізація), яка є на сьогоднішній день найбільш затребуваною в силу своєї високої ефективності і надійності. У Харкові та області число квартир і будинків, де встановлюється подібна захисна система, збільшується сьогодні в геометричній прогресії.

Монтаж охоронної сигналізації для охорони квартир, будинків в Харкові:

– вбереже Ваше майно;

– гарантує безпеку Вашу і членів сім’ї;

– крім несанкціонованого проникнення виявить безліч інших позаштатних ситуацій (витік газу, протікання води, загоряння);

– збереже Вашу впевненість і спокій.

Наши преимущества
 • Качественное предоставление всех услуг по охране
 • Гарантия и материальная ответственность за имущество
 • Оперативное подключение объектов к пультовой охране
 • Быстрое реагирование групп, мгновенно выезжающих на место происшествия
 • Используем только современное оборудование
 • Доступные цены на услуги, система скидок для постоянных клиентов

КОМПЛЕКСНА ОХОРОНА КВАРТИРИ І БУДИНКУ В ХАРКОВІ

Фахівці компанії «Охорона та Безпека», знають, як Вас захистити, і завжди прагнуть до найвищої якості послуг безпеки. Вирішуючи таке питання, як охорона квартири і будинків в Харкові, дуже важливо застосувати комплексний підхід:

-охоронна сигналізація

-пожежна сигналізація

-системи відеонагляду.

Що це означає?

– Індивідуальний підбір всіх компонентів захисної електронної системи для кожної конкретної квартири, будинки

– Облік всіх побажань і потреб клієнта.

– Монтаж, моніторинг та технічна підтримка виконуються силами фахівців компанії без залучення сторонніх майстрів, що значно економить час.

– Строгий контроль кожного з процесів.

– Використання тільки якісного обладнання від перевірених виробників.

– Турбота про те, щоб незалежно від того, який у підсумку буде охорона квартири або будинку, ціна (в залежності від представленого бюджету), надійність і якість монтуємої системи, були на належному рівні.

Ціна на охорону квартири та будинку в Харкові

Назва послуги Ціна
Охорона квартири на пульт від 295 грн./міс.
Охорона будинку на пульт від 355 грн./міс.

Можливості сучасної охоронної сигналізації

Монтаж сучасної сигналізації може бути в трьох різновидах:

 • Автономна
 • GSM – сигналізація (дозвон на мобільний телефон власника)
 • Пультова охорона

У другому варіанті власник квартири або будинку отримає повідомлення або звукове повідомлення про позаплановому проникненні на територію його житла.

І третій варіант – надходження сигналів від спрацювали датчиків на центральну панель електронної захисної системи, а далі на пульт оператора позавідомчої служби охорони. Відразу ж, після отримання тривожного сигналу, на об’єкт направляється група негайного реагування, мета якої – усунути позаштатну ситуацію відповідно до чинного законодавства.

Функції охорони квартири та будинку

Крім датчиків, що реагують на проникнення, через двері, вікна, балкони і т.д. можна встановити додаткові пристрої, що реагують на:

– витік газу;

– виникнення задимлення;

– протікання води;

– зниження температури і т.п.

Також можливе підключення додаткових режимів, найпопулярнішими з яких є:

 • «Система СМС – оповіщення господаря оселі»

За допомогою надходять текстових повідомлень, Ви маєте можливість дізнатися, спрацьовували чи будь – які датчики, коли і о котрій годині, квартира була поставлена ​​або знята з охорони, відключалася чи електрику.

 • Режим «Залишаюся вдома»Особливість цієї функції в тому, що в період знаходження кого-небудь будинку будуть активні тільки датчики, що реагують на факт проникнення, датчики же руху, розташовані всередині, будуть не активні.
 • «Примусове зняття з охорони » Функція просто незамінна у випадках, коли на власника здійснюється напад поза квартири або будинку і висувається вимога зняти її з охорони. При введенні спеціального коду, сигналізація буде відключена, але на пульт диспетчера прийде тривожний сигнал.

Поставити квартиру, будинок на охорону”

охрана квартиры

Якщо Ви хочете поставити квартиру або будинок на охорону, то без роздумів звертайтеся до нас. Наші досвідчені інженери – проектувальники, на підставі нормативних документів, створять проект Вашої індивідуальної охоронної сигналізації в найкоротші терміни. При цьому вони прислухаються до всіх Ваших побажань і вимог, а також врахують наявні фінансові можливості.

Тільки після цього скрупульозного процесу фахівці-установники і наладчики приступлять до монтажу і налаштування системи. В результаті, Ви отримаєте, сучасний комплекс послуг безпеки і зможете насолоджуватися комфортом, спокоєм і почуттям захищеності. А охорона квартири або будинку в Харкові ціна обов’язково буде для Вас прийнятна і доступна. Для отримання більш детальної інформації та уточнення цін зв’яжіться з менеджером компанії по телефону або залиште свій номер на сайті, і ми Вам зателефонуємо!

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги