Охорона автомобілів в Харкові

Навряд чи можна сумніватися в тому, що охорона автомобілів – це актуальний і важливий питання. Величезна кількість хуліганів, злодіїв і професійних викрадачів змушує власників автомобілів, з особливою ретельністю, підійти до питання їх захисту.

Компанія «Охорона і безпека» надає послуги охорона автомобілів в Харкові з використанням такого простого і, одночасно, ефективного засобу, як GSM – сигналізація (сигналізація з GSM – модулем).

Охорона авто і GSM – сигналізація

Якщо говорити просто, то така сигналізація – це, свого роду, комп’ютер, який не тільки здійснює охорону авто, а й здійснює функцію моніторингу місця розташування транспорту в реальному режимі часу. Функції ці реалізовуються за допомогою мобільного телефону з GPRS – навігацією. У разі якщо на адресу авто вчиненим будь-яке протиправне діяння, інформація про це передається сигналізацією власнику транспортного засобу або на пульт охорони.

І ще один важливий момент – це необмеженість відстані для контролю. Тобто, відстань, на якому Ви перебуваєте від своєї машини, не має значення, нехай навіть це інша країна, материк і т.п.

Як це працює?

У більшості випадків подібна сигналізація складається з таких компонентів:

– центральний блок;

– периферичні датчики, які контролюють периметр і внутрішній простір автомобіля;

– брелок для самостійного дистанційного керування (не завжди).

Як бачите, така будова, візуально нічим не відрізняється від класичного варіанту автомобільної сигналізації. Але це тільки візуально.

Переваги GSM – сигналізації

  • Можливість відстежувати не тільки реальне місце розташування автотранспорту, а й його швидкість, напрямок, кількість палива і ряд інших параметрів.
  • Навіть перебуваючи дуже далеко за допомогою мобільного телефону, Ви зможете перевірити стан і місцезнаходження транспортного засобу.
  • Така охорона машини не зводитися тільки до реагування на розтин дверей і викрадення. За допомогою спеціальних додаткових датчиків, Ви зможете активувати функцію реагування на будь-які механічні дії, на адресу свого авто (навантаження на інший транспорт, зняття коліс і т.п.).
  • Наявність власного акумулятора дозволяє контролювати стан автомобіля протягом доби після знеструмлення машини.
  • Є можливість запустити і глушити двигун з будь-якої точки Вашого місця розташування.

Як відомо, на будь-яку електронну систему знайдеться інша здатна її знешкодити. Але, наявність в GSM – сигналізації на пульт особливої ​​специфіки зробить її складною здобиччю, навіть для професійних викрадачів.

Ми не стверджуємо, що даний вид захисту авто, взагалі позбавлений недоліків. Зокрема, є дані про те, що різні електронні сигнали, наявні в місті, здатні кілька спотворювати якість роботи системи. Але, як відомо, немає ідеального захисту, і, незважаючи на дрібні недоліки, такий вид забезпечення безпеки автомобілів, є найбільш доступним і надійним.

Пультова охорона автомобілів

 

Говорячи про види GSM – сигналізацій, а точніше про варіанти передачі інформації про позаштатну ситуацію, хочемо підкреслити, що більш надійним, а значить і більш раціональним є варіант пультової охорони автомобіля. Тривожний сигнал, в цьому випадку, передається на центральний пункт охорони.

Для забезпечення даного виду захисту наша компанія використовує GPS – прилад «Алет», що забезпечує безпеку рухливих об’єктів, в даному випадку – автомобілів. Робота приладу може контролюватися за допомогою мобільного телефону власником, даючи можливість знімати і знову ставити машину на охорону.

Ще одна ефективна можливість пультової охорони автомобілів – тривожна кнопка. У разі ДТП і інших позаштатних ситуацій, власник транспортного засобу може послати тривожний сигнал на центральний пульт охорони, де за допомогою програми «Фенікс GPS» координатор охоронного агентства негайно відправить на місце тривоги одну або дві групи негайного реагування. У разі якщо машина перебуває в русі, виїжджають відразу дві оперативні групи, які на спеціальному обладнанні бачать не тільки рух транспортного засобу, а й один одного, що дає можливість швидко і ефективно ліквідувати небезпечну ситуацію.

Слід розуміти, що головним фактором, від якого залежить охорона автомобілів в Харкові ціна, є фінальна комплектація автомобільної захисної системи і кількість її основних компонентів. Крім того, ще одним ціноутворюючим фактором є варіант харчування захисної системи. Є сигналізації, що живляться від акумулятора авто і сигналізації для авто на пульт, які мають функцію автономного живлення. Другі, не дивлячись на більш високу вартість, більш виправдані для установки, так як виключають перебої в роботі сигналізації, в разі знеструмлення автомобіля.

Якщо Ви хочете поставити машину під охорону і при цьому отримати надійну та якісну її захист, то звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми завжди раді допомогти!

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги