Охорона магазину

Охорона магазину в Харкові – один з основних напрямків діяльності компанії «Охорона та Безпека». І причина цього не лише у великій кількості підприємств роздрібної та оптової торгівлі, а й в тому, що саме вони, як ніякі інші організації, потребують професійної охорони.

Охорона магазину – це окремий напрямок в охоронному справі, який значно відрізняється від охорони будь-якого іншого об’єкта. Відмінності, перш за все, полягають в дещо інших завданнях, які постають перед охоронним агентством, а також в інших критеріях оцінки якості їх праці.

Специфіка ОХОРОНИ МАГАЗИНУ

Кожен торговий об’єкт: супермаркет, продуктовий або промисловий магазин, торговий центр, бутік або магазин дитячих товарів – є об’єктом з підвищеним рівнем небезпеки. Причин для цього декілька:

– легкодоступність товарів (скляні вітрини, вікна в цілодобових магазинах та ін.);

– постійні пересування відвідувачів;

– наявність в магазинах чималих грошових сум;

– велика кількість товарів, в яких є велика необхідність.

охрана магазинов

Що це означає? Це означає, що з цих причин саме магазини дуже часто стають місцями, де відбуваються різні розкрадання, від дрібної невинної крадіжки до серйозних крадіжок, часом із загрозою для життя і безпеки людей. Імовірність виникнення надзвичайної ситуації буде підвищуватися разом з підвищенням статусу торгового об’єкта. Найяскравіший приклад – це ювелірні магазини, які є в усі часи найбільш привабливими для правопорушників. Це означає, що власники подібних «статусних» торгових точок повинні подбати про більш оснащену охорону, в порівнянні з «менш привабливими» магазинами. Окремої уваги потребують такі популярні сьогодні супермаркети. Найбільшу небезпеку розкрадань в них створює система самообслуговування, яка в деяких супермаркетах ще й цілодобова. Тому до системи безпеки таких об’єктів слід підійти з особливою ретельністю і контролем.

Засобів, які не допускають будь-які розкрадання, придумано досить багато. Але, ми впевнені, що не окремо взятий спосіб, а тільки комплекс заходів безпеки стане по-справжньому ефективним. І, незважаючи на те, що охорона магазину, ціна при цьому буде підвищуватися, – це найбільш надійний організаційний підхід.

Тому наша компанія за комплексний підхід до організації безпеки з використанням поєднання фізичного захисту та технічними засобами безпеки.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПРИ ОХОРОНІ МАГАЗИНІВ

«Охорона і Безпека» пропонує Вам захист:

* Будь-яких промислових і продуктових магазинів;

* Магазинів – складів;

* Торгових центрів і гіпермаркетів.

На кожному з об’єктів розробляється свій план запобіжних заходів і дій. До них відносяться:
– комплексний аналіз об’єкта, визначення рівня загрози та вироблення найбільш вірною схеми забезпечення безпеки;

– необхідність монтажу тривожної кнопки;

– забезпечення об’єкта охоронною сигналізацією та контроль її функціонування;

– монтаж системи цілодобового відеоспостереження, в разі, якщо захист об’єкта з якихось причин повинна бути посилена;

– контроль громадського порядку на території торгового підприємства;

– установка і контроль додаткових технічних засобів захисту (протипожежна сигналізація та ін.);

– активне заходи спрямовані на швидке усунення надзвичайної ситуації та взаємодія з правоохоронними службами.

ОСОБЛИВОСТІ ОХОРОНИ МАГАЗИНУ

Фахівці нашого агентства, перш ніж приступити до роботи, займаються активним плануванням майбутньої системи безпеки. І на те, яким чином вона буде організована, впливають такі чинники:

– режим роботи торгового підприємства;

– площа торгового майданчика і політика продажів

– кількість товару та особливості його розташування;

– наявність власної системи безпеки та ін.

Залежно від цих особливостей ми вирішуємо наші найголовніші питання: Чи потрібна цілодобова охорона? Яка саме, потрібна пультова охорона магазину (охоронна сигналізація)? Які додаткові технічні засоби захисту будуть потрібні?

Технічні засоби захисту

Сучасні електронні захисні прилади – це невід’ємна частина діяльності будь-якої охоронної структури. Вони надійні, точні і доступні. Тому і захист Вашого магазину не обійдеться без одного або декількох засобів з нижче представленого списку:

-Система відеоспостереження

-Установка тривожних кнопок

-Монтаж систем охоронної сигналізації

-Монтаж систем протипожежної сигналізації

-Прилади контролю і управління доступу

Команда «Охорони та Безпеки», без перебільшення 20 років, забезпечує високоякісний захист різних об’єктів, має великий досвід, професійний і індивідуальний підхід. Тому, якщо Ви хочете поставити магазин під охорону, без побоювань, звертайтеся до нас. А якою буде охорона магазину в Харкові ціна, Ви зможете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги