Охорона банків

Охорона банків – це розділ, що вимагає особливої ​​уваги. Адже в уявленні кожної людини саме банк є втіленням надійності, стабільності, безпеки і неприступності. І, щоб досягти всіх цих складових, до питань безпеки банку потрібно підійти серйозно, скрупульозно і професійно. На сьогоднішній день, саме приватні охоронні підприємства своєю ефективною діяльністю довели, що можуть найкращим чином впоратися з поставленими завданнями.

Команда фахівців «Охорони та Безпеки», з висоти свого багаторічного досвіду, як ніхто інший, знає, що охорона банків в Харкові – це складна і багаторівнева задача. Але, можете бути впевнені, ми впораємося з нею на найвищому рівні. Захист персоналу, клієнтів, грошових коштів і цінних активів – буде надійною і ефективною.

Особливості охорони банків в Харкові

Загрози, які можуть піддаватися фінансові установи, можуть бути внутрішніми і зовнішніми. Безумовно, саме друга група (незаконні проникнення) становить найбільшу небезпеку. І, якщо вони все-таки виникають, головним ставати не питання фізичного відсічі охоронцями банку, як багатьом може здаватися, а то наскільки швидко буде поданий сигнал тривоги і будуть розпочаті всі необхідні знешкоджуючи або розшукові заходи.

Тому, наше першочергове завдання – це якісне і сучасне технічне оснащення банку, яке тісно взаємодіє з персоналом, як банку, так і охоронного підприємства. Саме це ефективна взаємодія, в поєднанні з фізичною охороною, робить захист установи максимально надійною.

Вибір эфективного режиму охорону банку

Вибору охоронного режиму передує кропітка і вимагає аналітичного підходу робота. Наші фахівці докладно вивчають специфіку об’єкта:

– рівень кримінальної обстановки прилеглих до об’єкту районів;

– ступінь уразливості банку до різних типів правопорушників;

– віддаленість об’єкту від найближчих відділень поліції;

– виявлення найбільш вразливих зон банку;

– особливості режиму роботи;

– особливості розташування приміщень всередині фінансової установи;

– наявність додаткової охорони (власна служба безпеки, охорона закладу, на території якого розташовується банк);

– особливості розташування вхідних дверей, аварійних виходів тощо Тільки великий досвід і професіоналізм допоможуть правильно оцінити і проаналізувати ці та безліч інших нюансів, а потім вибрати найоптимальніший і надійний охоронний режим. Саме тому, наша компанія особливу увагу приділяє підбору і спеціальної підготовки співробітників.

Тільки великий досвід і професіоналізм допоможуть правильно оцінити і проаналізувати ці та безліч інших нюансів, а потім вибрати найоптимальніший і надійний охоронний режим. Саме тому, наша компанія особливу увагу приділяє підбору і спеціальній підготовці співробітників.

Комплексний захист для охорони банку

охрана банка

Ідеальним рішенням для будь-якого фінансової установи є три рівневий захист. Перший рівень – засоби захисту, розташовані по периметру об’єкта, зовні. Другий рівень – захисту всередині приміщень банку. Третій рівень – засоби додаткової охорони, наприклад, датчики об’єму, захист від свердління і т.п.

Все монтуєме інженерно-технічне обладнання, має строго відповідати всім стандартам якості, володіти надійністю і високими захисними властивостями. Важливо, скрупульозно продумати кількість і місце розташування кожного з приладів. Де краще за все розташувати тривожні кнопки? Скільки має бути відеокамер і яке їхнє оптимальне кількість? Залежно від цього, безумовно, буде змінюватися і охорона банків ціна.

На жодному з описаних рівнів захисту не можуть бути незначні нюансі, бажання заощадити, невиправданої самовпевненості і т.п. Будь-які прогалини в роботі охоронної структури можуть привести не тільки до матеріальних збитків, а й похитнути загальну репутацію та статус банку. Тому наш підхід до охоронних заходів завжди продуманий до дрібниць.

Кнопка тривоги

Цьому рівню пультової охорони (охоронної сигналізації) хочеться приділити особливу увагу, так як саме в банківських структурах її необхідність більш ніж очевидна.

Можливість установки прихованої кнопки, яка при виникненні небезпеки може бути активована співробітником банку потай від зловмисника, істотно убезпечить, як самих співробітників, які перебувають в зоні ризику, так і всю фінансову установу в цілому. Сигнал від тривожної кнопки за лічені секунди передається на центральний пульт і спеціальна група швидкого реагування виїжджає на об’єкт. Все це відбувається дуже швидко, а це значить, що позаштатна ситуація буде усунена швидко і безболісно.

Компанія «Охорона та Безпека» забезпечить Вашій фінансовій установі індивідуальний підхід до проведення всіх необхідних захисних заходів, взявши до уваги всі особливості об’єкту. А якою буде охорона банків в Харкові ціна, Ви можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону.

Ми завжди, на сторожі Вашої безпеки!

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги