Мобільний додаток

Додаток «Phoenix-MK» або Мобільна клавіатура

«Phoenix-MK» – це зручне і функціональне мобільний додаток, яке стане незамінним, як для господаря об’єкту, що охороняється, так і для інженерів приватних охоронних підприємств.

Можливості для власника об’єкта:

– Власник, буде проінформований, про будь-яку подію, що відбувається на території його будинку (будь-то постановка, зняття, тривога, відключення і включення електрики і т.д.). Відбувається це, за допомогою спливаючих повідомлень, в режимі реального часу.

-Можливість контролювати стан об’єкта, також, в режимі реального часу.

– Постановка і зняття з охорони, без необхідності фізичної присутності на об’єкті.

– Тривожна кнопка, це можливість швидко викликати Групу швидкого реагування, як перебуваючи на об’єкті, так і за його межами (але група приїде на об’єкт).

– Можливість відстежувати стан, керуючи, і отримувати події по декількох десятках об’єктів.

– Можливість управляти приладами, встановленими в будинку, віддалено.

– Переглядати баланс на рахунку.

– Власники додатки, матимуть можливість, переглядати зображення зі свого об’єкта, отриманих від модулів «Дозор» і «Лунь-Відео».

Можливості для інженерів пульта:

Додаток «Phoenix-MK», може бути використано, для управління об’єктом (опитування стану і рівня сигналу, перепрошивка приладу, стану зон і т.д), перегляду подій і стану. Воно дозволить, сокротіть час необхідне для обслуговування об’єкта або усунення несправностей, а також прискорить процес приймання нових об’єктів, отримуючи повідомлення від встановлених там приладів. При цьому такий контроль, що не буде пов’язаний з центральним пультом, а значить, не буде його відволікати.
Підкреслимо, що цей додаток, функціонує в складі пульта централізованого управління «Орлан», а віддалене управління може бути доступно, тільки для об’єктових приладів серії «Лунь» (підтримують функцію управління з додатка), встановлених на території, що охороняється. Також, воно не замінює штатні пристрої постановки і зняття з охорони – зчитувачі ключів, і клавіатури.

мобильная клавиатурамобильная клавиатура арр

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги