Відеоспостереження

Безпека – одна з основних базових потреб людини. І ми докладаємо чимало сил, щоб задовольняти цю потребу, протягом усього життя, в будь-яких місцях і в будь-яких ситуаціях. Але сучасний світ сповнений несподіванок, тому для забезпечення безпеки власних сил часом буває недостатньо. Компанія «Охорона і безпека» з радістю допоможе Вам у питаннях забезпечення охорони, вибравши найоптимальніші їх вирішення.

Установка відеоспостереження в Харкові – одна з основних послуг нашої компанії. Саме ці системи зарекомендували себе, як найбільш оптимальні та ефективні засоби захисту на будь-яких об’єктах, починаючи від невеликого будинку і закінчуючи величезним виробництвом.

Відеоспостереження Харків – це автономні або інтегровані з іншими засобами захисту системи, які:

– забезпечують віддалене спостереження в режимі реального часу;

– забезпечують запис відеомоніторингу в архів, що дає можливість детально вивчити всі нюанси події в разі його виникнення;

– запобігають всілякі правопорушення, а також захищають об’єкт од інших надзвичайних ситуацій.

Калькулятор услуг

ИМЯ

ТЕЛЕФОН ДЛЯ СВЯЗИ

ЭЛЕКТРОННАЯ ПОЧТА (E-MAIL)

ТИП ОХРАНЯЕМОГО ОБЪЕКТА

ЭТАЖНОСТЬ ЗДАНИЯ

ЭТАЖНОСТЬ ОБЪЕКТА

КОЛИЧЕСТВО КОМНАТ С ОКНАМИ

КОЛИЧЕСТВО КАМЕР

ЗОНЫ НАБЛЮДЕНИЯ

ТОЧНОСТЬ РАСПОЗНАВАНИЯ ОБЪЕКТОВ

ТРЕБУЕМАЯ ГЛУБИНА АРХИВА

ВОЗМОЖНОСТЬ ПОДКЛЮЧЕНИЯ
К КАМЕРЕ ЧЕРЕЗ ИНТЕРНЕТ

captcha

Чому нам довіряють установку відеоспостереження?

Підключення відеоспостереження – процес досить складний, а представлений перелік пристроїв на сучасному ринку тільки ускладнює вибір. Тому довіриться професіоналам – це не примха і не зайва трата грошей, а грамотне і логічне рішення.

  • Ми багато років успішно встановлюємо різні системи відеоконтролю і нам довіряє безліч, як фізичних осіб, так і різних компаній.
  • Штат наших співробітників – це професіонали високого класу з великим досвідом роботи і знаннями всіх сучасних новинок в області систем безпеки.
  • Використовувана нами техніка повністю сертифікована, має гарантійні талони і відповідає всім стандартам якості.
  • Вартість установки відеоспостереження в Харкові від нашої компанії – це ідеальне співвідношення ціни і якості.

Зовнішні системи спостереження

Ми рекомендуємо установку зовнішнього відеоспостереження в таких місцях, як:

– приватні будинки і котеджні комплекси;

– автомобільні стоянки і автозаправки;

– офіси, банки та інші фінансові установи;

– промислові та будівельні комплекси;

– школи, вокзали, стадіони і т.п.

видеонаблюдениеКоли монтується система відеоспостереження в Харкові зовнішнього типу, дуже важливим моментом, є вибір камер. На цей вибір, головним чином, впливають особливості об’єкта такі, як ступінь його освітленості в різний час доби, особливості режиму роботи і т.п. Відеокамери повинні мати оптимальне фокусна відстань, і відмінним рішенням будуть камери, в яких воно регулюється. Також слід віддавати перевагу камерам з інфрачервоним підсвічуванням і купольним камерам, які мають антивандальний захист, які незамінні для людних громадських місць.

Внутрішні системи відеоспостереження

Системи внутрішнього спостереження ми рекомендуємо встановлювати в:

– магазинах і торгових центрах;

– офісах і банках;

– бізнес-центрах;

– на великих виробництвах;

– в житловому секторі (під’їзди, дворова територія) і т.п.

Відеоспостереження в системі торгівлі – кращий захист від крадіжок і оптимальне рішення для контролю роботи співробітників. Камери в таких закладах повинні мати максимальний кут огляду. Крім того, бажано, щоб вони мали функцію дистанційного зміни фокусної відстані для більш точного відображення ситуації. А для великих торгових залів незамінні поворотні камери, що дозволяють відслідковувати переміщення.

Відеоспостереження для будинку, квартири, дворової території – захист від несанкціонованих вторгнень, можливість контролю ситуації при відсутності господарів і т.п. Відеокамери, підключені до відеореєстратора або безпосередньо до пристрою відтворення, а також відеодомофони, що встановлюються на вході, допоможуть Вам завжди бути в курсі всього, що відбувається вдома.

Відеоспостереження на великих промислових підприємствах – це захист від аварій, проникнень, внутрішнього крадіжок, порушень техніки безпеки та ін. Ми допоможемо Вам отримувати інформацію про все, що відбувається на території виробництва в різних режимах. Це може бути отримання інформації від декількох моніторів, на одному моніторі з декількох різних точок, через інтернет.

Сучасне IP – відеоспостереження

видеонаблюдение

Сучасні цифрові технології дають системам безпеки значну кількість оновлених можливостей. Зокрема, для відеосистем – це більш оперативна передача даних, більш високу якість зображення, можливість масштабування і панорамування камер, детекция руху і т.д. Такі IP-камери безпосередньо підключаються до мережі, а сервером для них виступає спеціальний IP – відеореєстратор або звичайний комп’ютер.

При наявності комп’ютера, планшета або телефону і доступу до інтернету, з будь-якої точки місцевості, можливо віддалене контролювання ситуації, перегляд архіву і контроль роботи камер. Варіантів створення спостереження через інтернет існує кілька, і наші досвідчені фахівці грамотно проконсультують Вас, запропонувавши найоптимальніше і економічно виправдане рішення.

Замовляйте монтаж відеоспостереження в Харкові в компанії «Охорона та безпека». Ми знаємо все про сучасних системах безпеки і подбаємо про Вашу захисту, при цьому відеоспостереження Харків ціна, – у нас одна з найнижчих на території міста і області.

 

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги