Охоронна сигналізація в Харкові

Завжди питання власної безпеки і захисту свого майна від зловмисників хвилювало кожну людину. Але, на відміну від минулих років, ми живемо в еру технічного прогресу. І для якісного захисту нам стала доступна охоронна сигналізація. Дозвольте нам трохи прояснити для Вас, що таке сигналізація на пульт Харків, і які переваги дає Вам установка сигналізації.

СКЛАД ОХОРОННІЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ В ХАРКОВІСТРОЕНИЕ ОХРАННОЙ СИГНАЛИЗАЦИИ

Охоронна сигналізація Харків – це система, яка покликана попередити будь-яке несанкціоноване проникнення на об’єкт, що охороняється. Установка охоронної сигналізації можлива в абсолютно будь-яких місцях – це може бути сигналізація для будинку, сигналізація для банку, сигналізація виробництва та для інших об’єктів. Головне те, що вона стає самим ефективним і надійним засобом захисту, а значить забезпечує Вам спокій.

Основні складові подібних систем:

-охоронні датчики;

– охоронна панель – частина системи, яка збирає інформацію, що надходить від датчиків;

– пульт керування;

– додаткові пристрої – кабельна мережа і джерела живлення (безперебійні).

Дізнатись вартість послуги

ІМ'Я

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА (E-MAIL)

ТИП ОХОРОНЯЄТЬСЯ ОБ'ЄКТА

ПОВЕРХОВІСТЬ БУДІВЛІ

ПОВЕРХОВІСТЬ ОБ'ЄКТА

КІЛЬКІСТЬ КІМНАТ З вікнами

СПОСІБ РЕАГУВАННЯ

ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ об'єкту, що охороняється

ОПИС ЗАВДАННЯ

captcha

Сигналізація в Харкові

Основні типи систем Сигналізація Харків може бути автономною і активною. Такий поділ грунтується на тому, в якому вигляді відбувається оповіщення про надзвичайну ситуацію.

У першому варіанті при спрацьовуванні датчиків лунає потужний звуковий сигнал. Він впливає на зловмисників чисто психологічно. При цьому сигнал тривоги нікуди не передається, що є мінусом. Адже в одних ситуаціях сирена злякає злочинця, а в інших її може виявитися недостатньо. Хоча, за нашим досвідом, все-таки одного гучного сигналу недостатньо. При цьому автономна сигналізація у Харкові, у якої ціна буде невисока, але надійним способом захисту приміщення назвати його важко.

Другий тип – активна. Її особливість полягає в тому, що сигнали, що передаються на центральну панель, надходять напульт спеціалізованої структури, яка в найкоротші терміни повинна прибути на об’єкт і усунути будь-які протиправні дії.

Безумовно, в даному випадку, охоронна сигналізація у Харкові, ціна буде значно дорожче. Але це того варте.

Можливості активної системи на пульті охорони:

– Можливість отримувати сигнали не від одного, а від декількох об’єктів, а також управляти системою сигналізації. Це велика перевага, якщо Ви, наприклад, встановлюєте сигналізація в будинок і сигналізація в квартиру, в офіс, магазин. (Можливість поставити і зняти сигналізацію з охорони).

– Наявність тривожної кнопки. Незамінна опція для громадських місць, де є велика ймовірність крадіжок та хуліганства. Наприклад, сигналізація банку і сигналізація організацій, діяльність яких пов’язана з фінансовими операціями. Хоча все частіше нами проводиться монтаж сигналізації для кафе, сигналізації для ресторану та інших місць відпочинку, де ростуть випадки хуліганства.
– «Захиствід входу з примусу». Поширена ситуація, коли власника об’єкта, наприклад, ресторану, ще не зайшов всередину, насильно змушують відключити захисну систему. Тоді він може ввести код, який стане сигналом тривоги. Сигналізація ресторану, дійсно, відключиться, але група негайного реагування вже буде в дорозі.

Виды охранной сигнализацииУСТАНОВКА ОХОРОННОЇ СИГНАЛИЗАЦІЇ

Є безліч датчиків, які зручні у використанні для тих чи інших територій, що охороняються. Датчик об’ємний – реагує на теплове випромінювання. Недорогий, надійний спосіб захисту. Сигналізація для квартири і сигналізація гаража дуже часто комплектується таким видом датчиків. Тоді як, сигналізація для підприємств, більш масштабних за розміром, повинна бути доповнена датчиками інших типів для підвищеннябезпеки.

Датчик ультразвуковий – реагує на ультразвукові коливання, причиною яких є об’єкт, що рухається. Найчастіше ними комплектується сигналізація підприємств і сигналізація для банку.

Датчик променевий – спрацьовує при перетині невидимого променю (як автономна сигналізація з виведенням до охоронця).

Датчик магнітоконтактний- за допомогою спеціальних магнітів, що встановлюються на вхідних дверях в обов’язковому порядку, додатково може бути встановлений на вікна при охороні складу, магазину. Дешевий, надійний варіант, але вимагає додаткової установки інших датчиків, адже вхід в приміщення можливий не тільки через традиційні місця. Наприклад,  найбільш частого застосування – сигналізація для магазину, сигналізація для складу і сигналізація для гаража.

Монтаж сигналізації в Харкові

Охоронне агентство «Охорона та Безпека» пропонує Вам монтаж охоронної сигналізації – швидко, якісно і доступно. Замовити установку сигналізації у Харкові Ви можете в будь-який зручний час, зателефонувавши нам по телефону або замовивши зворотний дзвінок. Якщо Вас цікавить:

сигналізація в кафе;

– сигналізація в ресторан;

– сигналізація вофіс;

– сигналізація в магазин;

– сигналізація в склад;

– сигналізація в банк;

– або сигналізація в гараж

– ми встановимо її для Вас!

При цьому замовити сигналізацію у Харкові можна в комплекті з пожежною сигналізацією, відеоспостереженням, фізичною охороною і з системою контролю доступу. Незважаючи на те, що наявність цих додаткових можливостей підвищить вартість сигналізації, безпека Ваша і майна буде підвищена в безліч разів.

Вам все ще потрібно поставити сигналізацію? Тоді швидше телефонуйте нам і замовляйте монтаж сигналізації за найвигіднішими цінами!

– сигнализация в офис;

– сигнализация в магазин;

– сигнализация в склад;

– сигнализация в банк;

или сигнализация в гараж – мы установим ее для Вас!

При этом заказать сигнализацию Харьков можно в комплекте с пожарной сигнализацией, видеонаблюдением, физической охраной и с системой контроля доступа. Несмотря на то, что наличие этих дополнительных возможностей повысит стоимость сигнализации, безопасность Ваша и имущества будет повышена в огромное количество раз.

Вам все еще нужно поставить сигнализацию? Тогда быстрее звоните нам и заказывайте монтаж сигнализации по самым выгодным ценам!

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги