СКУД

Всі власники комерційних, адміністративних та інших об’єктів прагнуть якісно їх убезпечити і організувати максимально ефективний робочий процес. Не менш актуальна і організація грамотної охоронної системи на території різних приватних володінь.

Одним з найбільш ефективних способів захистити територію від сторонніх осіб, контролювати переміщення автотранспорту, ідентифікувати співробітників підприємства на вході і виході, враховувати їх робочий час і розмежувати їх доступ в певні приміщення є системи контролю та управління доступом (СКУД).

Компанія «Охорона і безпека» проектує і монтує надійні, сучасні та максимально ефективні системи безпеки. І, такий важливий їх елемент, як система управління доступом, підбирається нами строго індивідуально, з урахуванням не тільки технічних особливостей об’єкта, а й фінансових можливостей замовника. У підсумку, Ви отримуєте надійну, функціональну, а головне доступну захисну систему.

Що собою являє СКУД

Система управління доступом в Харкові – це цілий комплекс спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення, яке забезпечує виборчий доступ людей на територію того чи іншого об’єкта. А, такі її додаткові можливості, як функція обліку робочого часу, дозволяє максимально ефективно контролювати штат співробітників, забезпечуючи якісний робочий процес.

Основними елементами подібних систем є:

– ідентифікатора (магнітні картки, брелоки, браслети, біометричні способи ідентифікації);

– зчитувачі, що забезпечують ідентифікацію того чи іншого об’єкта;

– контролери, які отримують дані від зчитувачів, звіряють інформацію і передають на виконавчий пристрій дозвіл або не вирішення про пропуск; – програмне забезпечення системи;

– виконавчі механізми (турнікети, замки, шлагбауми, автоматичні ворота і т.п.).

Такі автоматизовані системи управління доступом комплектуються різними видами і кількістю обладнання, в залежності від масштабів і технічних характеристик будівлі. Вони можуть бути високого, середнього та низького рівня складності.

Крім того, за способом управління, вони можуть бути автономними, універсальними і централізованими. А за спрощеним варіантом установки – локальними (монтаж системи тільки на один вхід) і мережевими (з охопленням декількох прохідних точок).

Особливості монтажу СКУД

скуд

Монтаж сучасних систем управління нерозривно пов’язаний з використанням IP – технологій. Тобто, по суті, це комплекси контролерів і комп’ютерів, які пов’язані з мережевої схемою, за допомогою каналу зв’язку Інтернет і стандартного інтерфейсу. Така комп’ютерна система управління доступом, дозволяє, використовуючи один і той же набір обладнання, вирішувати відразу кілька важливих завдань. І незалежно від призначення об’єкту, що охороняється, легко проектуються як типові схеми організації системи, так і нестандартні.

Крім професійного монтажу СКУД в послуги нашої компанії входять такі обов’язкові моменти, як:

– ретельне вивчення всіх особливостей об’єкта і складанням проекту СКУД;

– підбір та закупівля обладнання;

– пуско-налагоджувальні роботи;

– консультування персоналу про можливості системи і особливості її експлуатації;

– планові перевірки, технічне обслуговування системи і ремонтні роботи, в разі необхідності.

Додаткові системи обліку робочого часу

Облік робочого часу співробітників – це, свого роду, надбудова системи контролю доступу. Вона здійснюється за рахунок впровадження додаткових інтелектуальних контролерів, що пов’язуються з комп’ютерами, оснащеними спеціальним програмним забезпеченням. Такі інтелектуальні системи управління доступом допомагають проконтролювати:

-коли співробітник прийшов і пішов;

– дізнатися кількість пропущених робочих днів;

– визначити наявність і кількість запізнень.

Проходить зовсім трохи часу, і власники компаній відзначають, наскільки більш ефективним став робочий процес. Це неминуче призводить до підвищення довіри до компанії, а значить і до підвищення її статусу та конкурентоспроможності.

Перевани  системи контролю доступу

Ми вже згадували про основні функції СКУД, а тепер хочемо узагальнити, перерахувавши всі функції цієї системи:

  • Захист від протиправних вторгнень, викрадення транспорту, крадіжок, псування майна і інших зовнішніх загроз.
  • Облік паркувальних місць і контроль пересування транспорту.
  • Управління доступом в готелях, ненав’язливе по відношенню до клієнтів.
  • Контроль відвідувань в торгових, розважальних та інших закладах.
  • Зниження витрат на охорону.
  • Розвантаження КПП, прохідних і т.п.
  • Контроль тривалості робочого дня, розмежування доступу співробітників, до тих чи інших приміщень, контроль переміщень співробітників і облік запізнень.
  • Підвищення ефективності роботи компанії.

Що впливає на вартість монтажу?

Насправді, обладнання для систем контролю існує безліч, ціна якого теж різниться. Але, головними факторами, від яких залежить система управління охороною в Харкові ціна є:

– кількість елементів в спільному проекті;

– складність об’єкта в технічному контексті;

– особливості програмного забезпечення;

– компанія – виробник обладнання.

Але, вибравши нашу компанію, Ви завжди можете розраховувати на професійний і індивідуальний підхід, в якому в обов’язковому порядку будуть враховані Ваші фінансові можливості. Телефонуйте!

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги