Охорона складу

Охорона складів – це ряд заходів, що вимагають високого професіоналізму і ретельного комплексного підходу. Пропоновані нашим агентством послуги з охорони різних складських приміщень складаються з трьох головних складових: установки технічних засобів безпеки та обслуговування встановлених електронних охоронних систем, фізичного захисту об’єкта (цілодобової або часткової). Наші фахівці озброєні не тільки високим професіоналізмом, а й величезним досвідом з якісної організації всіх необхідних заходів безпеки.

Специфіка ОХОРОНИ СКЛАДІВ

 Тільки на перший погляд здається, що убезпечити складське приміщення, – це досить просто. Провести, хоча б, аналогію з тим же магазином. Там і постійний рух людей, і товари, що користуються попитом, і гроші в касах. А тут, начебто, все спокійно – приміщення без сторонніх осіб, ніякої людності і пресування, закрита територія, та й співробітників не багато. Але це тільки на перший погляд.

В реальності ж, поставити склад на охорону – це дуже відповідальна місія, яка, в обов’язковому порядку, повинна здійснюватися спеціалізованої охоронною структурою.

Основною небезпекою для складських приміщень є розкрадання і пожежі. Імовірність першої, досить велика в зв’язку з постійним зберіганням досить цінних товарів. І, для підготовленої злочинної групи, при неналежному захисті, скоїти крадіжку не складе труднощів. Причому загроза, не обов’язково повинна бути зовнішньої, вона може, іноді, виходити і з боку персоналу.

Друга загроза теж дуже ймовірна і небезпечна. Вона може бути як наслідком простого хуліганства, або запланованої диверсії, так і результатом якихось неполадок на самій території об’єкта. А віддаленість складів від людних територій, що зустрічається досить часто, може привести до невідворотних наслідків.

ВИБІР ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ОХОРОНИ СКЛАДІВ

охрана склада

 

З урахуванням специфіки складських приміщень їх захист має бути комплексним: з аналізом можливих вразливих місць, оцінкою рівня захищеності, з вивченням специфіки зберіганні товарно-матеріальних цінностей, вивчення особливостей функціонування об’єкта, режиму роботи співробітників та ін.

Наприклад, захист складу, що працює тільки в денний час, може обмежитися тільки установкою сучасною охоронною та протипожежною сигналізацією. Ці системи, в поєднанні з надійними замками, віконними гратами та ін.,

стануть надійним захистом подібного складського приміщення. Те ж саме, можна сказати, про склади, розташовані на території самого об’єкту, що охороняється.

Безумовно, в залежності від особливостей, кожного конкретного складського приміщення, комплекс застосовуваних захисних заходів буде дещо змінюватися. Це позначиться і на такому пункті, як охорона складу в Харкові ціна. Але наші фахівці врахують всі нюанси і підберуть найоптимальніший для Вас варіант захисту. Тому наша з Вами співпраця буде взаємовигідною і комфортною.

ВСТАНОВЛЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ СКЛАДУ

охрана склада

Навіть встановивши найсучасніше і дороге обладнання, ніяка компанія не застрахована від помилок і їх наслідків, які можуть виникнути в результаті некомпетентності і непрофесіоналізму співробітників. Це стосується і нашої компанії. Тому вся команда, на чиї плечі лягає охорона складу в Харкові, а також захист будь-яких інших об’єктів, проходить дуже ретельний і суворий відбір, спеціальну профільну підготовку, в залежності від специфіку охоронюваних територій.

Всі фахівці мають необхідну підготовку в інженерній сфері, володіють навиками монтажу електронних захисних систем і контролю над їх функціонуванням. Крім того, співробітники «Охорони та Безпеки» постійно поповнюють свій запас знань новими методами і способами, забезпечення безпеки і усунень надзвичайних ситуацій на охоронних територіях. Наша команда – це досвід, надійність і професіоналізм!

Ну і один з найголовніших моментів, який найбільш значимо позначається на загальній ефективності охорони, – це якість взаємодії охоронної компанії та замовника. Саме від того, наскільки точно, кожна зі сторін буде виконувати домовлені зобов’язання залежить рівень загальної захищеності об’єкта. Тому наше першочергове завдання – це повне взаєморозуміння з Вами, організація спільних профілактичних заходів та ін.

Щоб більш точно дізнатися, якою буде охорона складу ціна і для отримання більш докладної консультації, дзвоніть нам за  телефонами, вказаними на сайті, або замовте зворотний дзвінок, і ми Вам зателефонуємо!

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги