Пультова охорона у Харкові

Безпека будь-якого нерухомого об’єкту – важливе завдання, яке виконують спеціалізовані фірми. Вони захищають комерційні, муніципальні, державні установи, а також квартири, приватні будинки і інші об’єкти від незаконного проникнення.

“Охорона і безпека” – охоронне агентство в Харкові. Компанія пропонує установку пультової охорони, оскільки ця система вважається найефективнішим способом відвертання незаконного проникнення зловмисників.

Наше охоронне агентство має в наявності велику кількість екіпажів швидкого реагування. Це дає нам можливість швидше реагувати на тривожний сигнал, що поступає з об’єкту. Послуга “пультова охорона” має на увазі монтаж потрібного устаткування на об’єктах з можливістю об’єднати декілька різних систем, щоб ми могли цілодобово стежити за об’єктом.

Установка пультової охорони коштує недорого. Крім того, співробітники нашого агентства регулярно проходять спеціальну підготовку, тому готові у будь-який момент усунути будь-яку незаконну дію.

Монтаж пультової охорони в Харкові

Установка пультової охорони в Харкові – це комплексний захист, а також цілодобовий контроль за будь-яким об’єктом(приватним будинком, квартирою, офісом, аптекою і так далі).

Фахівці нашого охоронного агентства, коли отримують заявку на установку пультової охорони, виконують наступну роботу:

 • Оцінюють потенційні джерела, які можуть погрожувати об’єкту.
 • Вибирають оптимальне устаткування для пультової охорони.
 • Монтують усі елементи сигналізації.
 • Перевіряють, настроюють датчики.
 • Підключають охоронну систему до головного пульта агентства.
 • Перевіряють роботу усієї системи.
 • Навчають власників об’єкту, як правильно користуватися устаткуванням.

Крім того, наші фахівці цілу добу стежать за тим, щоб об’єкт був під постійним захистом.

Безпровідне устаткування наші фахівці встановлюють в присутність замовника. Монтують систему у будь-який зручний для клієнта день. Щоб захист був максимально ефективним, фахівці можуть додатково настроїти датчики, які реагують на вібрації, дим, витік газу і так далі. Також фахівці настроюють датчики так, щоб вони не реагували на домашніх вихованців в квартирі або будинку.

Вартість монтажу пультової охорони залежить від побажань і переваг замовника.

Чому довіряють агентству “Охорона і безпека”

Наше охоронне агентство співпрацює з багатьма відомими компаніями. Крім того, ми готові запропонувати власні послуги власникам приватних будинків і квартир.

До нас звертаються, оскільки ми маємо наступні переваги:

 • Кожен екіпаж швидкого реагування у будь-який момент готовий прибути до об’єкту, максимально швидко усунути виниклу проблему і позаштатну ситуацію.
 • Наряди нашого агентства розосереджені по усій території міста, тому ми забезпечуємо найефективніший захист нерухомості.
 • У нас можна замовити монтаж надійних і сучасних датчиків, які реагують на різні чинники, приміром, дим, пожежа, несанкціоноване проникнення всередину об’єкту і так далі.
 • Ціну за установку пультової охорони в нашому агентстві ми визначаємо індивідуально для усіх клієнтів, враховуючи додаткові послуги для повного захисту об’єкту. Наша компанія пропонує клієнтам фіксовані тарифи, де відсутні приховані переплати і платежі. Це усе ми вказуємо в договорі.

І найголовніше перевага агентство “Охорона і безпека” – у нас працюють фахівці, які уміють грамотно реагувати на будь-яку загрозу, швидко усувати проблему і надавати допомогу потерпілим.

 

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги