Правила безпеки під час війни

У цей непростий час, до якого нас ніхто не готував і іноді ми не знаємо що робити і як поводитися, ми зібрали найважливіші рекомендації як поводитися під час обстрілів, тривоги під час війни в Україні.

Оскільки все дуже швидко змінюється, реальність змушує пристосовуватися до нових умов, не варто легковажно ставитися до простих правил безпеки.

Правила безпеки на вулиці

  1. Найважливіше правило – це скрізь, куди б ви не планували їхати або йти – беріть із собою документи. Бажано у зручній сумці, яка надійно тримається через плече.
  2. Одягайте зручний одяг-спортивний костюм, кросівки. Уникайте камуфляжного одягу, він привертає увагу.
  3. Завжди потрібно мати при собі аптечку.
  4. Не залишайте дітей без нагляду. Важливо пояснити дитині, що не варто піднімати та навіть близько підходити до невідомих предметів.
  5. Якщо на вулиці ви застали обстріл, негайно потрібно пройти в укриття.

Правила безпеки у транспорті

Безпечніше під час бойових дій перебуває у бомбосховищі. Якщо вже ви застали обстріл у дорозі, потрібно зупинитись, вийти з транспорту та відійти від дороги. Не варто уникати обстрілу, намагатися поїхати на машині якнайдалі. Безпечніше відійти подалі від авто та шукати найближче місце для укриття. Важливо не забути взяти з собою документи, теплі речі та аптечку.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги