Коли найчастіше трапляються крадіжки у квартирі

Через стрімкий розвиток технологій у різних сферах сильно полегшується життя злодіїв під час злому замків, що дозволяє їм швидше проникнути до будинку чи квартири. Крім того, злодії-домушники намагаються вибирати певний час та об’єкт з огляду на деякі фактори.

Які квартири доступні для домушників

Злодії, як правило, вибирають об’єкти за такими критеріями:

  1. Немає сигналізації, а також системи відеоспостереження. Злочинців залучають об’єкти, що не охороняються. Злодіям залишається тільки чекати, коли будинок або квартиру покинуть власники, відкрити замок та проникнути всередину.
  2. Наявність розкішного стану. Один із головних критеріїв. Коли злодій стежить за об’єктом, він дивиться, чи є супутникова антена та кондиціонери, в якому стані вікна тощо.
  3. Клапанні вхідні двері, неякісні замки. Наступна приманка для злодіїв, які намагаються не прогаяти можливості чимось поживитися.
  4. Дорогі автомобілі. Часто щоб з’ясувати, заможні власники квартири чи ні, злодії оцінюють їхню машину. Якщо власник їздить тільки на дорогих автомобілях, у нього є вдома те, що можна вкрасти.
  5. Презентабельний вигляд, дорогі речі. Цей фактор вважається лише непрямим. Злодій може протягом кількох днів, тижнів стежити за «жертвою», оцінювати, як він одягається, поводиться у повсякденному житті. Повірте, дорогі речі швидко впадають у вічі, тим більше, якщо за людиною стежити уважно. Цей критерій дає можливість злодіїві зрозуміти, наскільки та чи інша людина вважається фінансово успішною.

Яка пора року, годинник найбільш популярний для крадіжки майна у квартирі

Злодії, як правило, здійснюють крадіжки з 10 до 13 годин, в основному по буднях. Іноді вони обирають вихідні дні, однак у тому випадку, коли злодій упевнений, що вдома справді нікого немає. Як показує статистика, найвищий відсоток таких злочинів припадає на час відпусток (як правило, влітку). Адже саме влітку багато людей їдуть на тривалий час, щоби відпочити. Часто крадіжки будинків, квартир, заміських котеджів відбуваються на новорічні та різдвяні урочистості.

Але насправді злодій може пограбувати будинок чи квартиру будь-коли, коли йому захочеться. Якщо ви боїтеся на своїх близьких людей, майно, бізнес, радимо встановити надійний захист – пультову охорону як цілодобову охорону.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги