Яких правил безпеки потрібно дотримуватися в Інтернеті?

Без інтернету не можна уявити життя кожної людини. Це те місце, де можна знайти необхідну інформацію, розробити та розвинути свій бізнес, спілкуватися з іншими людьми, підбирати розваги, дивитися кінофільми і так далі.

Відвідуючи будь-який сайт, ви залишаєте на ньому свої “сліди”, а ресурси зчитують дані та генерують власну інформаційну базу. Саме так з’являються портрети людей у ​​мережі. З даних портретів поширюється реклама, фірми залучають нових покупців до своєї продукції. Проте інтернет має й іншу сторону – вашою інформацією можуть користуватися шахраї, порушуючи особистий простір у мережі.

Правила безпеки в Інтернеті

Щоб убезпечити власне життя, створити найкращі умови користування інтернетом, необхідно обов’язково дотримуватися певних правил.

Використовуйте надійні паролі, керуйте ними розумно. Основне правило – вигадуйте для пошти, акаунта в соціальній мережі, особистого кабінету тільки ті паролі, які будуть складними та надійними. Багато хакерів часто зламують сторінки користувачів соцмереж та електронну пошту, якщо власник встановлює простий та легкий пароль. Адже ви не бажаєте, щоб ваші повідомлення, знімки, файли та інша важлива інформація опинилася в руках зловмисників.

Слідкуйте за пристроями, якими користуються діти у мережі. Лише батьки точно пояснять, як необхідно правильно використовувати комп’ютер, тим самим убезпечити свою дитину в інтернеті. Дитина, коли підростає, цікавиться всім, що оточує її і раптом спробує скористатися комп’ютером. В інтернеті багато різних небезпек, і від них треба вберегтися. Наприклад, щоб переглядати фільми, рекомендуємо встановити програму Ютуб Дітям. Додаток має спеціальну базу, що дозволяє дитині знайомитися з інтернетом. Плюс у додатку можна знайти мультики для малюків різного віку.

Користуйтесь двоетапною автентифікацією. Вона значно покращує захист облікового запису та кабінет користувача. Вводячи логін з паролем, система, як правило, запитує, щоб ви підтвердили код (ви можете отримати код через повідомлення або програму Google Authemtificator).

Встановіть комп’ютер VPN. Приватна мережа в інтернеті використовує протокол безпеки, який захищає людину, коли вона з’єднується із мережею. Плюс цей протокол прибирає проблеми, які може залишати брандмауер, усуває їх за допомогою сучасних способів захисту від вірусів. VPN дозволяє створити режим анонімності, приховати справжній IP, а ви зможете гуляти інтернетом безпечно і не перейматися власними особистими даними.

 

 

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги