Як прокласти проводку для сигналізації

У будь-якому випадку, краще таку роботу довірити професіоналам «Охорона та безпека», але якщо ви вирішили самостійно прокласти дроти для сигналізації, то скористайтеся нашими рекомендаціями.

Наприклад, розглянемо квартиру:

Всі дроти, крім, живлення приладу, прокладаються на відстані не менше 150 мм. від будь-яких силових проводів!!! Перетин з силовими проводами допускається. Запас проводів на всіх кінцях не менше 300мм., Крім приладу, на ньому не менше 500мм.

Рекомендуємо всі дроти прокладати тільки мідним дротом!

I) Місце установки приладу, куди будуть зводитися всі дроти від датчиків, модулів і його живлення 220В.

Проводи для приладу потрібно виводити в місці, відповідному всім нижчеперелічених вимогам:

а) зручному для обслуговування (висота 600мм-2200мм від підлоги);

б) рівень сигналу GSM повинен бути хорошим (якщо немає такої можливості – потрібно прокладати виносну антену до місця з хорошим рівнем сигналу);

в) прилад встановлюється не ближче 500мм. від електролічильника;

г) установка приладу не допускається поверх силових проводів;

д) габаритний розмір приладу – ШхВхГ 300х240х91мм.

Всі дроти виводяться по центру приладу.

II) Місце виведення проводу для зчитувача ключів або клавіатури потрібно визначати біля вхідних дверей, щоб зручно було знімати з охорони. Провід повинен бути тільки кручена пара (бажано 4х2х0,5), ведеться від приладу до центру пристрою (орієнтовні розміри ШхВхГ – 154х112х21мм). Запас дроту не менше 300мм.

III) Датчик відкриття дверей, патруль і світлодіод – провід прокладається від приладу до вхідних дверей. Виводиться край дроту у верхній частині вхідних дверей 140-200мм від краю дверей, де розташований замок. Запас дроту не менше 300мм.

IV) Тривожна кнопка, наприклад, в спальні як правило прокладається провід від приладу до краю ліжка. Запас дроту не менше 300мм.

V) Датчики руху і розбиття встановлюються в кожній кімнаті, де є вікна або двері, що виходять назовні і на вхідні двері.

Провід для датчика на вхідні двері прокладається від приладу до місця установки датчика (навпроти вхідних дверей).

Провід для всіх датчиків прокладаються так само від приладу до місця їх установки. Кінець дроту виводиться в кімнатах на стіні навпроти віконних прорізів (посередині дверного отвору, можна заховати під готівкою) або в кутку, але так, щоб його огляд не закривала меблі або щось інше. Не варто сподіватися на огляд датчика більше 90 градусів по горизонталі, і ефективне відстань видимості датчика не більше 10 м. Виходячи з цього, треба зрозуміти: достатньо одного датчика або їх необхідна більша кількість.

Висота виведення проводу для датчиків 2100-2500мм, запас дроту не менше 300мм.

Проводи повинні бути:

а) для живлення приладу (від щитка 220В) – силовий провід перетином 0,75-1,00;

б) для клавіатури або зчитувача ключів – тільки кручена пара 4х2х0,5;

в) для всіх датчиків так само може підійти кручена пара 4х2х0,5 або сигнальний кабель Alarm 8х0,22 (Alarm 6х0,22).

 

Разом, у нас до приладу повинно приходити дроти: один силовий провід для живлення приладу, одна кручена пара від клавіатури (зчитувача) і по одному дроту від кожного датчика.

 

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги