Домушники на карантині

домушники на карантинеНа даний момент, коли всі люди розслабилися, перебуваючи на карантині будинку, багато злодії могли б подумати: «Дуже добре. Ми теж можемо весь цей час бути вдома »і припинити власні підступні справи. Але ви ніколи не розраховуйте на таке.

Незважаючи на те, що сьогодні більшість з нас перебуває вдома, домушники все одно намагаються обчислити, в якому будинку відсутні власники, після чого забираються всередину приміщення, виносять всі цінні речі.

Особливості поведінки домушників

Як же у злодіїв виходить промишляти свої справи? Існує кілька перевірених методів, якими зловмисники постійно користуються:

  • Перший спосіб полягає в наступному – злодії виривають дроти з певної квартири. Далі вони стежать, чи вийдуть власники з квартири в під’їзд чи ні.
  • Другий метод такий – злодій бігає всередині під’їзду, смикає поспіль ручки на дверях квартир. Навіть зараз такий прийом відмінно працює. В даному випадку власники, можливо, будуть перебувати вдома. Але це зовсім не завадить злодієві щось вкрасти, що буде ближче всього лежати до дверей. Також зловмисник може спробувати напасти на господаря.
  • Третій поширений метод полягає ось у чому – злодій може стежити вечорами або вночі за вікнами. Таким чином він зрозуміє, до якого часу працює власник житла, виїжджає він з дому, наприклад, щоб відправитися на дачу.

Багато домушників намагаються працювати саме в денний час доби, також, як і інші люди. І вони вирішують, чи потрібно грабувати вашу квартиру, будинок, з огляду на власну оцінку або вище перераховані способи, чи легко буде йому когось обікрасти або краще відправитися до сусідів.

Можливо, саме зараз ваша квартира або житло знаходиться під прицілом у зловмисника. В такому випадку вам можуть допомогти наступні прості способи:

  • Подружитеся з сусідами. Якщо у вас будинок, не ставте високий паркан, краще скористайтеся дротяною сіткою або низьким парканом. Спілкуйтеся з сусідами, обговорюйте різні новини.
  • Заведіть злий собаку. Тільки таку, яка зможе захистити всю сім’ю. Лай такої собаки зможе відлякати будь-якого, хто захоче залізти на вашу територію.
  • Прикривайте вікна, двері. Нехай ваш район і безпечний, краще завжди закривати всі замки.
  • Зверніться до нас. Ми станемо надійним захистом для вас, вашого житла, приїдемо в будь-який момент, відреагуємо швидко на ваш сигнал. Будьте гранично обережні, а ми будемо охороняти ваш спокій.

 

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги