Що таке глушилки для сигналізації?

Основна вразливість будь-якої бездротової системи – радіозв’язок. Багато хто вважає, що радіоканал швидко блокується за допомогою спеціальної апаратури, яка продається на кожному розі. Але без радіозв’язку сигналізація не може протистояти злочинцям. Тому сам об’єкт, що охороняється залишається без надійного захисту.

Що з себе представляють глушилки?

Глушилка – пристосування невеликого розміру. Цей пристрій повністю пригнічує радіосигнал. Працюють такі прилади наступним чином:

  • Повністю блокують можливості подачі бездротового сигналу.
  • Виводять на деякий час з ладу системи, які стежать за об’єктом.
  • Якісно блокують кожен доступний канал радіозв’язку.
  • Чи не дозволяють відшукати потрібний об’єкт, навіть використовуючи високоякісне, потужне, сучасне обладнання.

Глушилки бувають наступних типів:

  • Ручні або портативні. Мають невеликий розмір, маленьку потужність. Можуть заглушати сигнал на відстані до 15 м (якщо нема перешкод).
  • Стаціонарні. Дані пристосування вважаються більш потужними, дорогими. Вище ціна пристрою, більше радіус роботи. Також більше сигналів пристосування заглушають. Глушилки, які вважаються досить потужними, можуть сильно грітися, тому вони доповнюються охолодженням. Заглушають сигнал від 100 м.
  • Саморобні. Дані пристрої недостатньо потужні, тому вони можуть діяти на малих відстанях. Щоб збільшити покриття дії, доповнюються дорогими широкосмуговими підсилювачами.

Нас часто запитують про глушилки для сигналізації, так як якщо існують дані пристрої, тоді для чого встановлювати охоронну систему? Секрет простий – сигнал, який йде від вашого будинку, офісного приміщення та іншого об’єкта, надходить на наше обладнання. Даний сигнал проходить буквально моментально, і в разі, якщо наша техніка не помічає його, тоді на адресу замовника виїжджає група швидкого реагування, що дозволяє перевірити безпеку об’єкту, що охороняється.

Наша фірма несе матеріальну відповідальність перед клієнтами. Ми регулярно удосконалюємо роботу – починаючи з виробництва захисного техніки, її установки, обслуговування, і закінчуючи професійних навичок співробітників, які входять в групу швидкого реагування. Для нас важливо, щоб ви і ваше майно круглі стуки залишалися в цілковитій безпеці.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги