Що робити при нападі

Ви щодня повертаєтеся додому пізно ввечері або рано вранці, коли на вулиці ще темно, немає людей. В один день ви бачите, що якийсь чоловік намагається вас переслідувати. В таких ситуаціях не можна панікувати, думати про погане. Просто згадайте, як варто надходити в такі моменти.

  • Як було сказано вище, ніколи не панікуйте. Тверезо оціните ситуація, яка у вас виникла. Проаналізуйте кожен шлях відходу, що хоче від вас ця людина, звідки вам варто чекати допомоги і так далі. Загалом, ви повинні мати розсудливий розум, бути спокійні.
  • Виберіть власну тактику, намагайтеся поводитися таким чином, щоб конфлікт швидше закінчився. Також не варто впадати в інші крайнощі: не дивіться на нападника зверхньо, ​​чи не насміхайтеся над ним. Це досить важливо навіть нехай ви відчуєте себе набагато сильніше. Знайте, психічно хвора людина може бути досить сильною, нехай на вигляд вона виглядає слабкою. Крім того, подібні особистості вважаються дуже непередбачуваними.
  • Подумайте, можливо, у вас в сумочці є щось, що допоможе під час нападу (ручка, олівець, невеликий ніж). Якщо таких не виявиться, можете скористатися палицею, пляшкою, цеглою, піском. Завжди контролюйте ситуацію. Вимкніть музику, зніміть з вух навушники, не розмовляйте по смартфону.
  • Якщо вас переслідує сторонній чоловік, поверніть на розі, перейдіть на протилежну сторону вулиці. Може бути, ви зможете загубитися, але, якщо ви будете далі слідувати прямо, вас точно не залишать в спокої. Людина буде як і раніше за вами йти.
  • Якщо з’явиться можливість, зателефонуйте в поліцію. Не переживайте, що поліція до вас приїде, лиходій встигне втекти, а вам доведеться відповісти за помилковий виклик.
  • Якщо на вас все-таки напали, закричите голосно, наприклад, «Пожежа» або «Допоможіть». Можливо, злодій злякається, сховається. Якщо ж це не допоможе, тоді біжіть. Не забігати на порожню вулицю. Біжіть туди, де є багато людей. Можете зайти в магазин, у двір, підійти до якоїсь машині, спровокувавши на ній спрацьовування сигналізації.
  • Якщо ви будете чинити опір, вдарте злочинця в пахову зону, ткніте йому в око пальцем, скористайтеся газовим балончиком або лаком для волосся, почніть дряпатися, кусатися, голосно кричати.
  • Якщо у вас є персональна тривожна кнопка, скористайтеся нею, коли відчуєте небезпеку. Ми завжди приїжджаємо, на будь-які виклики, навіть якщо вони виявляються помилковими.
Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги