Фізична охорона об’єктів

Компанія «Охрана та Безпека» надає послуги професійної фізичної охорони об’єктів на території міста Харкова. Даний тип охорони актуальний тоді, коли застосування тільки технічних засобів захисту виявляється недостатнім для забезпечення безпеки.

Але якими б сучасними і функціональними були електронні способи стеження і контролю, тільки реальна фізична охорона, у вигляді професійних, досвідчених і підготовлених фахівців, здатна усунути реально виникнену загрозу. Тому, досить часто, фізичний захист об’єкту використовується не тільки на території приватних об’єктів, але і в торгово-розважальних закладах, навчальних, медичних та інших установах. Окрема ситуація – це місця масового скупчення людей (концерти, виставки, відкриття закладів), де ймовірність виникнення форс-мажорних ситуацій досить велика, і усунути їх можуть тільки спеціально підготовлені охоронці.

Тому, які пропонує наша компанія охоронні послуги є комплексними, і крім установки сучасних технічних засобів захисту нами здійснюється фізична охорона Харків на об’єктах різних масштабів, призначень і характеристик.

Області застосування фізичної охорони

У поняття фізичного захисту об’єкта входить певний комплекс дій, головною метою яких є виявлення, запобігання, усунення будь-яких позаштатних ситуацій і загроз. Ми всебічно захищаємо інтереси замовника, його майно і т.д. Основним об’єктами, безпеку яких ми забезпечуємо, є:

– торгові і торгово-розважальні центри;

– дитячі сади, школи, інститути;

– промислові комплекси, заводи;

– житлові будинки і котеджні комплекси;

– ресторани, кафе, бари, нічні клуби, магазини, супермаркети;

– будівельні об’єкти;

– банки, офісні приміщення, бізнес – центри;

– склади.

Етапи забезпечення безпеки

Для того, щоб дії охоронців були ефективними і максимально якісними, підготовка до охорони об’єкта і подальший план дій повинні бути продумані до дрібниць. Короткий алгоритм наших дій виглядає наступним чином:

  • Вивчення і аналіз об’єкта. Враховуються особливості діяльності закладу або підприємства, наявність і якість функціонування електронних захисних систем, технічні особливості будови, які в подальшому вплинуть на вибір конкретних охоронних заходів і на такий пункт, як фізична охорона Харків ціна. У підсумку, ми визначаємо ступінь захищеності об’єкта, можливі загрози і категорію складності самої будівлі..
  • Розробка системи безпеки і організація режиму охорони.Визначаються всі необхідні види охорони, підбирається обладнання, приймається рішення про часткове, вибіркове або цілодобовому присутності охоронців на підконтрольній території. Крім того, на цьому етапі, ми надаємо замовнику детальний кошторис для ознайомлення і узгодження всіх нюансів.
  • Реалізація охоронного проекту і власне охоронні заходи. На даному етапі, виконуються всі монтажні і пусконалагоджувальні роботи, розміщуються стаціонарні пости охоронців, відкритого і закритого типів, розробляються обхідні маршрути, організовується контрольно-пропускний режим і т.п.

Тільки такий комплексний підхід дозволяє максимально убезпечити об’єкт, життя і здоров’я співробітників і відвідувачів, а також всі наявні матеріальні цінності.

Охорона «під ключ»

охрана магазинов

На етапі, коли власник того чи іншого закладу, замислюється про організацію системи безпеки, часто постає питання про створення власного відділу безпеки, особливо якщо мова йде про захист великих підприємств.

На наш погляд, більш виправданим і раціональним, є варіант співпраці з зовнішньої охоронною компанією. Це не тільки заощадити Ваш час і сили, а й фінанси.

Чому? Тому що власний відділ безпеки вимагає навчальних, організаційних заходів і заходів по оптимізації його роботи. Це завжди дуже затратно і вимагає маси часу.

При виборі ж зовнішнього охоронного підприємства, Ви отримуєте готову послугу «під ключ», де забезпечення Вашої безпеки і захист власності продумані і виважені, співробітники професійно підготовлені, а встановлюється багатофункціональне обладнання не тільки налаштовується, але і в подальшому обслуговується.

Переваги роботи з нами

У нашій компанії:

– тільки професійне і досвідчене керівництво;

– тільки на вищому рівні підготовлені фахівці;

– тільки сучасне і якісне оснащення охоронців;

– тільки актуальні, надійні і сучасні електронні захисні системи.

При забезпеченні фізичної охорони, захист охоронцями об’єкта може здійснюватися цілодобово. При необхідності може проводитися регулярний обхід і патрулювання території. Крім того, при 24-годинному роботі підприємства, нами може бути організований контрольно-пропускний режим, який працює безперервно.

Наш комплексний підхід до забезпечення безпеки дозволяє організувати найбільш ефективну надійну систему захисту. А ціни на надання послуг дуже лояльні і орієнтовані на користь клієнта.

Зателефонувавши нам по телефону, Ви отримаєте більш детальну консультацію, і наш менеджер, відповісти на всі Ваші запитання. Ми чекаємо на Ваші дзвінки!

 

Нам довіряють
Безкоштовна консультація