Кримінальна хроніка ситуацій за червень

Власник приватного будинку в селищі Пилипівка (Харків) натиснув тривожну кнопку і викликав охорону, коли невідомі напали і побили його сусіда. Дійсно, охоронці виявили сусіда всього в крові і без свідомості. Була викликана «швидка» і поліція. Постраждалого госпіталізували. А нападників буде розшукувати поліція.

Торговий павільйон в Слобідському районі Харкова. Пізно вночі продавець натиснула тривожну кнопку після того, як нетверезі покупці видавили віконце видачі товару і спровокували конфлікт. Екіпаж ГБР прибув за 3 хвилини. Був поінформований черговий з безпеки торгової мережі, він підключив поліцію. Співробітники охорони передали затриманих поліцейським.

Кафе на ХТЗ (Харків). Персонал скористався тривожною кнопкою. ГБР прибула на місце за 5 хвилин. У кафе від надмірного вживання спиртного стало погано одній з відвідувачок, і вона втратила свідомість. Через оперативного чергового викликали «швидку». Жінку госпіталізували.

Екіпаж охорони виїжджав на сполох в один з ТРЦ Харкова, щоб урезонити малолітніх хуліганів. Неповнолітні правопорушники залізли купатися в фонтан на території торгового комплексу, хуліганили. На прохання адміністрації була також викликана поліція. Співробітники охорони хуліганів затримали і передали поліції.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

captcha

Сплатити послуги