Способи, які допоможуть уберегти майно від крадіжки

 

У будинок, на відміну від квартири, найчастіше намагаються залізти злодії, оскільки він менше захищений. Звичайно ж, легше проникнути на територію порожньої ділянки, не поспішаючи пересуватися по двору, ніж під наглядом вічок сусідніх квартир. Отже, чим краще буде захист ділянки, тим менше можливостей у шахраїв пограбувати житло.

З чого необхідно почати?

 

  • Забір. Огородження європейського типу вважаються, звичайно, красивими. Але зараз вони недостатньо практичні. Вище буде встановлена ​​огорожа, важче злодіям орієнтуватися у дворі. Якщо ж паркан низький, злодію буде простіше вивчити територію, оцінити, де що знаходиться, які у житла вікна і двері, чи присутнє відеоспостереження.
  • Пес. Тварина при бажанні злодія може нейтралізувати. Але багатьох злочинців пес може все-таки зупинити. Бажано вихованця заздалегідь навчити, щоб він не підбирав незнайому їжу, так як зловмисник може в їжу підкласти отруту.
  • Двері. Найкращими вважаються сталеві. До дверей китайського виробництва це не відноситься. Вони досить тонкі, як «паперові». Найідеальніший варіант – двері, виконані зі сталі товщиною від 3 мм. Бажано використовувати петлі зі спеціальними «шип-пазами» від віджимання. Також варто особливу увагу приділити, як виготовлена ​​коробка двері. Якість, а також надійність виробу дуже важливі. Замок краще вибирати той, в якому встановлена ​​сталева пластина. Вона захищає замок від розбиття важким предметом.
  • Грати на віконні прорізи. Необхідно їх монтувати з розумом, щоб при пожежі не потрапити в свою ж пастку.
  • Відеоспостереження. Не будь-який злодій захоче ризикувати, лізти у двір, де встановлені камери спостереження.
  • Освітлення по території ділянки. Бажано встановити світильники, в яких вмонтовані датчики руху. Злодії, як правило, лізуть в ті двори, які не освітлюються.
  • Освітлення всередині житла. Під час поїздок або якщо ви регулярно приходите додому пізно встановіть спеціальне освітлення в самому будинку. Воно повинно включатися в певний час, створювати ефект, ніби вдома хтось є.
  • Сигналізація. Найнадійнішим способом захистити свій будинок від злодіїв вважається пультова охорона. Саме цим займається наше охоронне агентство. Наші співробітники через лише 5 хвилин приїдуть на місце, чинитимуть опір грабіжникам. Підключити базовий комплект ви зможете лише за 3100 грн.

 

 

 

Нам довіряють
Безкоштовна консультація