Чому наше обладнання не боїться глушилок

Сучасна охоронна техніка дає можливість надійно захистити власне житло ззовні. Важливими помічниками в даному процесі є охоронні сигналізації. Ринок такої техніки представлений великою різноманітністю пристроїв. Всі вони відрізняються власними функціями, вартістю. Особливо комфортно сьогодні користуватися набором, в який входить вся необхідна техніка для охорони. Багато споживачів встановлюють обладнання самостійно. Але є і ті, які довіряють монтаж спеціальної фірмі. Однією з таких компаній є наша.

Ми встановлюємо різні види сигналізації:

  • Автономні.
  • Пультові.
  • GSM-сигналізації.

Кожне обладнання перед використанням ретельно перевіряється. Монтажем техніки займаються компетентні фахівці, які чітко знають власну роботу.

У нас часто клієнти запитують ось який цікавий питання: «А чи можуть спеціальні «глушилки» заглушати наші сигналізації? Оскільки, якщо таке часто трапляється, чи є взагалі сенс встановлювати систему домашньої охорони?». Відповідь проста – такого з нашим обладнанням не відбувається.

Вся справа в спеціальному сигналі. Він надходить безпосередньо від будинку, офісного приміщення, квартири на техніку нашої компанії. Даний сигнал надходить до нас на головний пункт досить швидко. І, коли наша техніка сигнал не помічає, тоді на адресу клієнта миттєво виїжджає група миттєвого реагування. Це робиться для того, щоб перевірити об’єкт, щоб він завжди залишався під надійним захистом.

Є багато охоронних компаній, які намагаються перевіряти власне обладнання раз в 24 години. У таких ситуаціях є великий ризик того, що співробітники даних фірм просто не помітять проникнення злодіїв в квартиру, офіс або будинок.

Оскільки ми матеріально відповідаємо за майно власних клієнтів, ми постійно вдосконалюємо свою роботу на будь-якому етапі. Ми стежимо за виробництвом будь-якого пристрою, наші фахівці якісно встановлюють охоронну техніку. Крім того, наша група миттєвого реагування регулярно проходить додаткове навчання, також у нас в компанії постійно поповнюється набір автомобілів.

Ми намагаємося цінувати довіру кожного замовника. Ми завжди робимо все можливе і неможливе, щоб клієнти і їх майно в будь-який час доби залишалися під надійним захистом нашої охоронної фірми.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація