Особливості охорони торговельних кіосків

Кожна торгова область має на увазі зберігання в павільйонах або торгових кіосках товари, гроші та інші цінні речі. Ось чому установка надійної сигналізації в торговельній точці – важливий момент.

Фахівці охоронного агентства, які прив’язані до кіоску, павільйону, повинні проходити спеціальне навчання, мати всі необхідні навички, щоб вчасно зуміти запобігти і ліквідувати виниклі позаштатні ситуації під час охорони кіоску. Працівники такої компанії повинні бути добре фізично розвинені, підготовлені. Вони також повинні знати, як вчинити під час грабежу, псування приватного майна.

ОСОБЛИВОСТІ ОХОРОНИ КІОСКІВ, НЕВЕЛИКИХ ПАВІЛЬЙОНІВ

Охорона павільйону, кіоску здійснюється наступними способами:

  • Пультовим методом.
  • За допомогою автономної системи.

Практика змогла показати те, що найдієвішим і популярним методом охорони невеликого торгового павільйону вважається пультовий. Дана система складається з наступних важливих елементів:

  • Тривожною кнопки (брелка).
  • Спеціальних датчиків.

 

Коли виникає потенційно небезпечна ситуація, на пульт надходить сигнал (його надсилає продавець кіоску, охоронець). Пультова система спрощує процедуру надходження повідомлень в охоронну компанію про проникнення. Крім цього, працівник кіоску має можливість непомітно для злодія натиснути на кнопку. Відзначимо те, що керівництво будь-якої охоронної організації регулярно працює над тим, щоб збільшити число екіпажів миттєвого реагування. Тому злодієві не залишається жодного шансу пограбувати кіоск.

Наступний метод, який теж вважається ефективним – монтаж автономної сигналізації. Дана система видає досить гучні звуки, які починають спрацьовувати, якщо в павільйон проникає грабіжник. В цьому випадку є шанс того, що гучні звуки можуть залучити небайдужих людей, які зателефонують в поліцію. Головна негативна сторона системи – її автономність. Оскільки при надзвичайній ситуації звуки сигналу не надходять на пульт правоохоронних органів або охоронного агентства.

Якщо аналізувати те, що було перераховано вище, можна зробити один головний висновок. Він полягає в наступному: охорона торгового павільйону за допомогою пультової сигналізації – це найнадійніший метод, який дозволяє захистити продукцію і гроші, а також самого продавця, що працює в кіоску без якихось ризиків.

 

Нам довіряють
Безкоштовна консультація