Особливості охорони нічних клубів

У кожному населеному пункті, навіть невеликому, є хоч один розважальний центр для молоді, танців. Нічний клуб – це саме той об’єкт, де збирається величезна кількість людей. Це означає, що тут необхідна підвищена охорона. Публіка в клубі розпиває спиртні напої, курить, часто порушує закон. Ось чому у багатьох відвідувачів закладу іноді з’являється бурхлива поведінка. Внаслідок чого можуть виникати загрози в сторону інших клієнтів клубу.

Щоб ваш нічний клуб завжди знаходився під надійним захистом, знадобиться допомога охоронної фірми. Наше агентство «Охорона та Безпека» піклується про безпеку таких закладів, як нічні клуби. Ми надаємо власні послуги в будь-який час року, особливо в літню пору, коли кількість злочинів значно зростає.

Ми встановлюємо в закладі пультову охорону. Це спеціальна система, що забезпечує безпеку людей, майна будь-яких об’єктів (банків, офісів, розважальних центрів, магазинів та ін.).

Що потрібно знати про охорону нічних клубів

Сьогодні великою популярністю користується пультова охорона. Тим більше, якщо справа стосується нічних клубів. Пультова охорона – надійна система, яка самостійно діагностує, знаходить дефекти. Навіть якщо живлення електроенергією буде відключено, завдяки потужним акумуляторам система продовжить далі функціонувати протягом доби.

На встановленому обладнанні знаходяться датчики. Вони починають реагувати, коли відчиняються двері, відбувається несанкціонований рух всередині приміщення, що охороняється.

Сама система працює таким чином:

 

  • Якщо в приміщення проникає стороння особа або в закладі (нічному клубі) відбувається скандал, сильна сварка, тривожний сигнал відправляється на центральний пульт, який знаходиться в моніторинговому центрі.
  • Фахівці даного центру обробляють дані, знаходять екіпаж, розташований найближче. Вони сповіщають співробітників про основне завдання, вказують оптимальний шлях.
  • Групи моментального реагування цілодобово патрулюють вулицями, діють швидко. Вони мають зброю, зв’язок між один одним, а також з центральним пунктом охорони.

Наша фірма вже декілька років займається охороною об’єктів. У штаті агентства працюють справжні професіонали – міцні, фізично розвинені чоловіки.

З нами ваш клуб буде цілодобово знаходитися під надійним захистом!

Нам довіряють
Безкоштовна консультація