Небезпечні розсилки шахраїв

Какие бывают рассылки от мошенниковУ мережі безліч інформації, у тому числі корисної та потрібної для читачів, але існує також безліч недостовірних публікацій. Тому все, що прочитано в інтернеті, варто перевіряти і довіряти лише авторитетним виданням.

Останнім часом набирає популярності розсилки на електронну пошту, метою яких є нашкодити користувачеві: рахувати дані, видалити файли, дізнатися паролі. Щоб не потрапити на гачок до шахраїв, потрібно дотримуватися правил грамотності в мережі.

Які бувають розсилки від шахраїв?

Метою кожного розсилки буде спонукання користувача перейти по лінку, який і призведе до шкідливого сайту. Найчастіше листи надходять пов’язані з отриманням виплат, коштів. Зображення зазвичай яскраве і приваблює зробити вибір на користь шахраїв.

Будьте уважні! Ніколи не переходьте на сайти, які є дуже яскравими, із закликом передати дані. Можуть бути схожі за кольором та оформленням на сайти банків, державних структур. Тому дуже важливо читати про цей сайт інформацію в інтернеті, можливо, ви знайдете існуючі відгуки.

Ми бажаємо вам не потрапити на пастку шахраїв та бути максимально обережними при отриманні підозрілих листів.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

Сплатити послуги