Код під примусом

Код под принуждением

А якщо вашу квартиру ніхто і ніколи не буде зламувати? Що, якщо злодії просто захочуть вас почекати, а потім напасти, коли ви будете входити в власну квартиру? Чи не будь-яка людина вирішується натискати на тривожну кнопку (вона може розташовуватися на приладовій панелі), так як є ризик того, що у людини можуть виникнути неприємності більші, ніж пограбування.

А раптом грабіжник вирішить зазіхнути на те, що для людини важливіше за все – це життя. Або зловмисник нападе на сина чи дочку, коли дитина буде повертатися додому після закінчення уроків? Ось саме для подібних випадків і була придумана функція під назвою «код під примусом».

Що ж це таке? «Код під примусом» – прихований сигнал лиха, застосовуваним людиною, на яку напав злодій, зловмисник. Даний код застосовується, щоб попередити охоронне агентство, що людина виконує те, що її змушує робити інша людина (ворожа особа). В основному, на пульт охоронної служби надходить якийсь сигнал, який може бути вбудований в звичайну мобільний зв’язок. Також часто використовується якесь певне кодове слово або фраза при розмові, що попереджає інших людей про небезпеку (якщо зловмисник намагається скоїти злочин в офісному приміщенні, кафе, магазині).

Код, який практикується в квартирах, будинках, працює досить швидко. Точніше кажучи, ми реагуємо на виклик потерпілого майже миттєво, приїжджаємо на місце події за лічені хвилини.

  • Можливо, на вас напав грабіжник прямо перед квартирою, приватним будинком, дачею. У вас в приміщенні встановлена ​​сигналізація, яка постійно включена, коли ви відсутні (у відпустці, на роботі). Зловмисник змушує вас, щоб ви відключили швидко сигналізацію, щоб далі пограбувати вас, винести щось цінне з житла.
  • Ви не вводьте правильний код, а натискаєте зовсім іншу комбінацію цифр (вони заздалегідь програмуються в системі сигналізації), після чого двері в квартиру або будинок відкривається. Але, при цьому, на пульт нашої охоронної служби надходить тривожний сигнал.
  • Наша охоронна компанія ту ж дізнається про те, що на вас напали, намагаються проникнути в приміщення. Ми відсилаємо на вашу адресу групу миттєвого реагування.
  • Даний метод охорони власного житла вважається найвірнішим, оскільки в подібних випадках допомагає на всі 100%.

 

Нам довіряють
Безкоштовна консультація