Як вибрати дверний замок

Кожен домовласник хоче, щоб його майно перебувало в цілковитій безпеці. Незважаючи на те, що на багатьох будинках встановлюють міцні двері і вікна, обносюючи їх парканами висотою в кілька метрів, зловмисники все ж пробираються в оселі, доставляючи масу матеріальних і моральних проблем. Фахівці відзначають, що починати захист власного будинку потрібно з малого. Зокрема, мова йде про таку просту річ, як дверний замок.

ВИДИ ЗАМКІВ

Багато хто вважає, що якісний дверний замок виглядає масивно, але насправді це не зовсім так. Пристрій механізму може мати ряд особливостей, абсолютно не впливають на його розмір. Існує безліч типів класифікації дверних замків, але ми розглянемо найпопулярніші з них:

  • Сувальний тип. Саме він вважається найнадійнішим завдяки спеціальному механізму. Раніше його застосовували в основному банки і фінансові організації, в приміщеннях яких зберігалися кошти. Зараз сувальний замки можна зустріти в будинках і навіть квартирах.
  • Дисковий тип. Замки такого типу працюють на базі дискового механізму. Їх придумали ще на початку XX століття, через що за довгі роки вони набули широкого поширення. Від злому він не повністю захищені, так як зловмисники можуть підібрати тип ключа з відповідними Надпіли.
  • Кодові замки. Вони з’явилися відносно недавно, але швидко набули популярності. Зустріти їх можна навіть в громадських туалетах, доступ до яких обмежений тільки для клієнтів певного закладу.

Також поширеною вважається класифікація за типом установки. Від нього також залежить захищеність приміщення від зломів. Як правило, сучасні виробники дверей пропонують клієнтам замки врізного типу. Процес їх установки на перший погляд може здатися проблематичним, але отримана система відрізняється захищеністю і ефективністю.

Накладні замки останнім часом зустрічаються все рідше, але також застосовуються для вхідних дверей. Їх головною особливістю є цілісність дверного полотка, також надає надійності загальної конструкції. У той же час, вибити такий замок простіше.

Навісні замки зараз майже не застосовуються. Вони підходять для підсобних приміщень і гаражів, але навіть в них в даний час намагаються застосовувати ролети або інші типи захисту від зломів. В цілому, підбір замку є індивідуальною справою, але останнім, на що варто звертати увагу, є його зовнішній вигляд.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація