Як уникнути кишенькової крадіжки?

 

Как избежать карманной кражи фото к новости

Дуже шкода, але кишенькові крадіжки сьогодні трапляються досить часто. Ось чому важливо не втратити пильність, бути постійно готовим до подібних ситуацій.

Хто лазить по кишенях?

Якщо не звертати увагу на циганок, то візуально визначити злодія від інших простих людей майже не можна. Така людина має звичайнісіньку зовнішність. Це може бути і чоловік, і жінка, і навіть дитина. Отже, для початку зверніть на те увагу, як себе веде підозрілий чоловік. В основному, кишеньковий злодій починає порушувати особистий простір тієї людину, яку запланував пограбувати.

Коли більше відбуваються крадіжки?

Злодії більше орудують, де багато людей, наприклад, на концертах, в автобусах, на базарах, під час великих заходів. Ось тоді злодії непомітно притискаються до жертв, починають нишпорити по сумках, рюкзаках, кишенях перехожих.

Де легше вчинити крадіжку?

Часто злодії «працюють» близько банкоматів, пунктів, де змінюється валюта. Також до цієї групи ризику потрапляють люди, які відвідують ресторани, кафе. Вони «нападають» на людей, коли ті вішають сумочки на стільці, ставлять біля себе. Злодій може сісти поруч, вкрасти портмоне.

Чому злодії лізуть в кишені?

Як правило, ширмачів притягують телефони, планшети, гроші – саме за цими речами варто ретельніше стежити. Не кладіть гроші, гаджети в задні кишені штанів, не тримайте в руках, коли вони розслаблені. Забрати і втекти – ця робота нескладна.

Як відбувається крадіжка?

Найчастіше злодії відволікають своїх жертв в такий спосіб – вони штовхають людей, навалюються. Також шахраї вихоплюють гаманець при посадці в автобус, потім швидко ховаються. Вони можуть в руках тримати верхній одяг, щоб не показувати власні дії.

Якщо вас обікрали?

Якщо з вами це сталося, не хвилюйтеся. Заспокойтеся, подумайте, де це могло статися. Викличте поліцію. Може вам здасться, що такі дії не принесуть результату. Злодії такої ж думки, тому вони пересуваються серед звичайних людей. Сьогодні в багатьох місцях встановлюються відеокамери. Одна така камера могла зняти момент, коли сталася крадіжка. Крім цього, зловмисники не часто під час роботи надягають рукавички. Отже, коли вас обікрали, поменше торкайтеся до власної сумочці.

Сподіваємося, наші рекомендації вам будуть корисними. Намагайтеся берегти себе, власне майно, здоров’я і нерви.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація