Де не варто зберігати гроші?

Где не стоит хранить деньги

Звичайно ж, на це питання можна відповісти одним тільки словом – в квартирі, будинку. Є також ще один хороший варіант – в банку. Проте не кожна людина довіряє банківським установам, адже не кожен банк є надійним.

Якщо ви вирішили зберігати власні кошти саме в домашніх умовах, намагайтеся про це нікому не говорити. Але ще краще – подумайте про те, щоб ваші гроші лежали не в тих місцях, про які знає кожен злодій.

Про які місця зберігання грошей знають злодії?

Про які ж саме місцях знають всі злодії без винятку? Спробуємо разом в цьому розібратися.

  • Одяг. Якщо ви вважаєте, що, сховавши гроші в шкарпетки або нижню білизну, ви обдурите зловмисників, то ви не праві. Подібні місця злодії оглядають досить швидко, так як можна легко дістати одяг з шафи. Також не можна ховати гроші в брудному одязі, взутті або в сумках. Всі ці таємні місця лиходії швидко перевірять.
  • Бочок від унітазу. Це «хитре» місце вже у багатьох злодіїв викликає тільки усмішку. Адже кожна людина дивиться різні передачі, вивчає інформацію з журналів. Те ж саме стосується злодіїв. Зловмисник може перевірити не тільки бочок, але ще місце під ванною, кожен флакончик, прихопивши косметичні засоби з собою.
  • Продукти. В холодильнику, морозилці, на полицях, де зберігаються різні продукти – це не самі ідеальні місця, куди можна помістити власні фінанси. Серед молочних продуктів, яєць, овочів, м’яса – у будь-якому такому місці злодій знайде гроші. Особливе місце – банку для зберігання крупи. Там домушники починають шукати заощадження власників будинку з самого початку. Після цих пошуків ви точно збанкрутуєте. Крім того, вам доведеться досить довго сортувати розкидані крупинки крупи, кухонне начиння.
  • Полиці з книжками. Бібліотека будинку – це класичне місце, де багато власників намагаються зберігати власні гроші. Також зверніть увагу на наступні місця – касети, альбоми з фотографіями, диски – в них теж не зберігайте гроші.
  • Меблі. Якщо злодій з особливою ретельністю огляне меблі, простукаєте кожну порожнину, навіть розпорить оббивку, він обов’язково знайде ваш тайник фінансів.
  • Подушки, а також дитячі м’які іграшки. Такі речі можна швидко розпороти, розламати, розірвати, а значить злодій ніколи не упустить таку можливість.

Ви змогли дізнатися про своє «потаємне сховище» грошей? Тоді заздалегідь подбайте про те, щоб знайти інше місце, щоб воно було більш надійне.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація