Безпека в Інтернеті під час війни

безопасность в сети интернетМи знаємо про безпеку в мережі у звичайному житті, але не замислюємося про те, що під час війни правил поведінки в інтернеті потрібно особливо старанно дотримуватися.

Війна вчить усіх жити по-новому і поведінка он-лайн також не виняток. В інтернеті побільшало шахраїв, але якщо знати правила поведінки, ризики на них потрапити значно зменшується.

Які загрози є в Інтернеті?

Віруси. Не варто завантажувати неперевірені файли та програми, оскільки вони можуть зашкодити вашому комп’ютеру або телефону. Варто довіряти сайтам, які мають гарну репутацію, захищене з’єднання.

Мережеві атаки. Зловмисники шукають уразливі місця на комп’ютері для того, щоб використовувати для своїх цілей чужий пристрій.

Розсилки. Дуже часто шахраї використовують цей метод для отримання персональних даних у своїх цілях.

Соц. мережі. Стало популярним не просто ділиться новинами та фото, а зокрема ділиться планами на майбутнє. Це небезпечно, тому що зловмисники можуть володіти інформацією. дізнатися, коли немає нікого вдома і можуть побачити майно.

Зламування паролів. Це найпоширеніший спосіб, коли в інтернеті ви зберігаєте дані входу для пошти, кабінету он-лайн банку, соц.мереж. Таким чином шахраї можуть побачити цією інформацією та використовувати її проти вас.

Як убезпечити себе в інтернеті?

Надійне підключення до мережі. Якщо використовуєте бездротову громадську мережу, не варто заходити на важливі для вас сайти, особливо ті, де не вимагає введення даних, а автоматично заходять.

Використовуйте надійні паролі. Краще на кожен обліковий запис використовувати різні дані. Також рекомендуємо підключити двоетапну авторизацію через авторизацію з кодом на номер телефону.

Антивіруси та ліцензійні програми.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація

Сплатити послуги