Які дії вчине Ваша дитина?

безопасность ребёнка

Всі сучасні батьки бояться за безпеку власної дочки або сина. Особливо це стосується того випадку, коли дитина не знаходиться біля батьків (вона в школі, на гуртку, або просто гуляє з друзями).

Так вже було придумано природою, що діти рано чи пізно залишають нас.

Спочатку ми залишаємо власного карапуза в дитячому садку або наймаємо для нього няню. Потім малюк йде в школу, коледж, різні секції. Як же бути в такій ситуації батькам, щоб вони були повністю впевнені в безпеці власної дитини?

На даний момент люди змогли випустити велику кількість різних гаджетів, які призначені саме для безпеки дітей. Також багато батьків розповідають постійно своїм синам і дочкам, як необхідно поводитися на вулиці. Але ж ці методи ніколи не дають повну надійність і безпеку дитини. Є ще один метод, яким вже сьогодні користуються багато батьків дітей молодше 12 років – це спеціальне кодове слово.

Давайте, наприклад, розглянемо наступну ситуацію: ваш карапуз гуляє з друзями у дворі, але ви не можете за ним стежити і відповісти на телефонний дзвінок, так як прибираєте квартиру, миєте посуд, готуєте їсти або у вас в квартирі голосно працює пральна машинка. І тут до вашої дитини підходить якийсь незнайомий чоловік. Він каже їй, що знає вас, стверджує, що вас забрала швидка допомога, але ви попросили, щоб чоловік привів дитину до вас. Всі шахраї вважаються хорошими психологами. Вони знають, що саме сказати підлітку, ніколи не створюють паніку навколо себе, чи не нагнітають обстановку. Чи не будь-яка дитина вирішить піти додому, щоб перевірити, чи є батьки вдома. Та й набрати номер телефону мами, коли поруч знаходиться хтось дорослий, чи не будь-яка дитина зважиться (вона просто таким чином дасть зрозуміти шахраєві, який втерся до неї в довіру, що вона не хоче йому довіряти).

Для подібної ситуації придумайте якесь кодове слово. Його повинен знати тільки ваш син, дочка і ви. Розкажіть дитині, що цю таємницю не можна говорити нікому, навіть близьким людям, друзям, знайомим.

У нас немає можливості кожну хвилину перебувати неподалік від вашої дочки чи сина. Але ми постараємося зробити все неможливе і можливе, щоб ваша дитина завжди знаходилась під надійним захистом. Щоб їй ніколи і ніщо не загрожувало, тим більше, якщо ви самі не можете захистити її, бути в складній ситуації поруч.

Нам довіряють
Безкоштовна консультація